Loe Lap 8 Beuker-Bieshaar bv doelpunten jj prisiïlclkijkcr o uitdeuken en spuiten Zie de Q met een beter Q I 0 0 van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 weest, als de UEFA inderdaad Ajax aanwijst als tweede Nederlandse vertegen woordiger in het toernooi. Zover is het echter nog niet. Er zal dus gevoetbald moeten worden door vier ploegen, die ieder voor zich menen recht op een plaats te hebben. In die competitie leidt AZ '67 voorlopig met één triomf, ge volgd door Ajax en FC Twente met een gelijk spel. Sparta sluit de rij, maar er kan na vanavond enorm veel veranderen. AZ '67 is bijzonder gebrand om deze extra competitie winnend te beëindigen. Immers na het derde seizoen van het befaamde vijfjarenplan van de gebroeders Molenaar al door te dringen tot het Europese topvoetbal, zou natuurlijk een bijzonder mooi succes betekenen. Maar ook de drie andere clubs willen zich deze extra inkomsten niet laten ontnemen. Vandaar dat Ajax wellicht zeer behoudend heeft lopen spelen in het Dieckman, hetgeen nogal wat kritiek heeft uitgelokt. Aanvallend voetbal is een gevleugeld woord geworden, dat te pas en te onpas wordt gehanteerd. We spreken de wens uit dat Ajax en AZ '67 er vanavond een wervelende show van gaan maken, weer eens voetbal zullen laten zien van grote klasse. Want alleen met spectaculair spel trekt men publiek naar de stadions en dat publiek is tenslotte de basis van het betaalde voetbal. Ben Muller Is het een grote of kleine aanrijding Bij: Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4