1 W elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming rokin 50,tel. 251050 materiaal. Maar er kunnen zich natuurlijk wel eens momenten voordoen dat de schwung eruit is, dat het raderwerk niet zo gesmeerd meer loopt. Dat is dit seizoen enkele malen gebeurd en juist op dié momenten dat Ajax weer heel dicht bij of zelfs naast de leiders kwam. Dan was het plotseling weer mis en werden kostbare punten op heel domme wijze verloren. Wanneer we de ranglijst bekijken en we zien dat er dan op eigen terrein 3 nederlagen - en wel tegen de grote concurrenten Feyenoord en PSV en tegen FC Amsterdam - werden ge leden, we zien dat er drie uitwedstrijden ver loren gingen, met in totaal zes gelijke spelen, och, dan kun je toch onmogelijk blijven vast houden aan falen. Dat er iets moet gebeuren en ook zal gaan gebeuren, dat zal niemand ver wonderen. Als je hoog bent geklommen, val je des te dieper. Het is nu de vraag of Ajax in staat is en of de spelers bereid zijn de conse quenties te trekken uit de afgelopen twee seizoe nen. Indien dat zo is, wel, dan zal het volgend seizoen ongetwijfeld weer meer resultaat gaan afwerpen. Hoewel men dan niet mag verwachten dat er direct een team zal zijn van wereldklasse zoals enkele jaren geleden. Want om dat te be reiken heb je echt wel tijd nodig. B. M. DIT IS FC DEN HAAG FC Den Haag is al vele seizoenen doende de zgn. sub-top te bereiken. Over de echte top willen de Hagenaars noch praten noch denken. Daar is het materiaal, dat weten ze, een voudig niet voor aanwezig. Trainer Teunissen heeft getracht de ploeg nieuwe impulsen te geven door een sterke verjonging toe te passen, hetgeen echter niet het gewenste resultaat had. Teunissen, die blijkbaar de bui zag aankomen, vond het daarom raadzamer zelf zijn ontslag in te dienen. Voor hem werd een Joegoslaviër, Vujadin Boskov, aan getrokken, een man met grote ervaring in internationaal opzicht. Maar voorlopig heeft Boskov de successen waarover gesproken werd, nog niet kunnen boeken, successen waarop de gehele Residentie met smart zit te wachten. eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 6