I Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten 1 prismakiiker uitdeuken en spuiten Zie de g met een beter 1 J van Is het een Bij grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men kunt u uw wagen laten noemt een Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein ongeoorloofde en ook daarbuiten! "sliding" Leden en donateurs 10% korting 2 EJ Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 wel hebben bijgedragen, al getuigt het toch niet helemaal van een juiste prof-instelling. De show must go on, maar dat speelt bij PSV nog niet. Iets wat ook duidelijk door enkele spelers vóór het bekertreffen tegen de Russen tot uiting werd gebracht. Dat je daarmee het Nederlandse voetbal, waarvoor de belangstelling tanende is, een slechte dienst bewijst, interesseert hen minder. FC Twente heeft echter diezelfde mentaliteit gedemonstreerd. De Tukkers, die geen enkele aanspraak meer kunnen maken op de landstitel, hebben andere belangen (UEFA-Cup en KNVB-beker) en speelden derhalve plichtmatig deze competitiewedstrijd uit. De zaken worden daardoor wel weer scheef getrokken, maar dat geschiedt - helaas - aan het einde van iedere competitie. De een heeft er voordeel van, de ander nadeel. Vanmiddag de grote klapper. In Eindhoven haalde Ajax in de eerste helft van deze op merkelijk spannende competitie onverwacht uit en hield de Eindhovenaren, toen in top vorm, op een gelijk spel. Dat was meer dan was verwacht. Het waren weer eens de over bekende mysterieuze krachten in de sport. De zaken liggen echter nu enigszins anders. Ajax moet persé winnen om althans nog enigszins aanspraak te kunnen maken voor die belangrijke eerste plaats. PSV bezit die eerste plaats reeds met drie punten voorsprong op Ajax. Niettemin kunnen de mannen van Kees Rijvers zich ook geen verlies veroor loven omdat Feyenoord een beter doelgemiddeide heeft en indien het vandaag wint, ook bij een gelijk spel van PSV al aan de kop van de ranglijst komt. Zelfs een gelijk spel kan Ajax niet meer helpen. Hoogstens ligt er dan nog een periode- titel in het verschiet, met kans op een plaats in het toernooi om de UEFA-Cup. Maar ia is ia rm ld IS IS IS IS IS IS IS IS IS IS 13 IS IS IS IS IS IS IS IS IS IS IS

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4