Cross-Lite akku's en elektra AUTO- EN SCHEEPSELEKTRA 7 John Dusbaba Henk van Santen zo ontstaan er overal interessante ontmoetingen. Wat dacht u bijvoorbeeld van PSV Benfica op 29 mei in Eindhoven? De promotion voor dit toernooi is in volle gang. Er zijn grote posters ontwikkeld welke u overal kunt tegenkomen. Er zijn stickers gemaakt, via de nieuwsmedia zal de nodige aandacht aan dit unieke toernooi worden geschonken. Tevens zal er tijdens dit toernooi een experiment gedaan worden wat ten doel heeft het publiek op andere wijze bij de club te betrekken dan louter via de prestaties op het veld. Dit zal moeten gebeuren bij voorbeeld via het voetbalkaartje wat u ongetwijfeld gaat kopen. Een nieuw, bijzonder interessant facet aan het totale gebeuren wat voor u alleen nog maar meer aanleiding moet zijn dit toernooi beslist te gaan bezoeken. Uiteraard zijn met dit toernooi enorm hoge kosten gemoeid en de toernooicommissie kan zich gelukkig prijzen met een flink aantal sponsors, t.w. Martinair Holland, Brand- steder Electronics „Sony", OWJ Schlenker Verzekeringen, Sun Air Touroperators, Ne derlandse Middenstandsbank NV, Pelikaan Bouwbedrijf NV, NV Aannemingsmij, DEKO, Numint, De Bussy Reclame BV, Lucas Bols, Heineken Brouwerij e.a. die mede hebben toe bijgedragen dat u o.a. dat prachtige programmablad gratis ontvangt. Tot slot de wens dat de weergoden ons van 25 tot 31 mei met het mooiste weer wat maar denkbaar is bedelen, maar dat is dan ook het enige wat de toernooicommissie niet in eigen hand heeft Tijn Middendorp Hemonystraat 23-23a, Govert Flinckstraat 380-382 Amsterdam Oud-Zuid Telefoon 020-716342, na 17.00 uur 02942-3205 en 1425 Directie: Th. K, en R. v. t' Kruys

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 9