I Loe Lap Beuker-Bieshaar bv Zie de 1 met een doelpunten 1 prismak ijker uitdeuken en spuiten beter 9 J van Is het een Bij grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! "sliding" Leden en donateurs 10% korting 2 SI SI S) El Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 Hoeveel malen hebben deze twee oude verenigingen al niet de degens met elkaar ge kruist. Sparta behoort tegenwoordig niet meer tot de grootmachten van het vaderlandse voetbal, Ajax nog steeds wel. De Spartanen hebben de overgang van het amateurisme naar het betaalde voetbal maar moeilijk kunnen maken. Enkele malen werd deelgenomen aan toernooien met Europa Cups als inzet, maar veel wijzer is de vereniging er eigenlijk niet van geworden. Naam had Sparta reeds, tot ver over onze grenzen. Toch zal de ontmoeting tegen Ajax ongetwijfeld weer een aantrekkelijk vol Kasteel hebben getrokken. Van de uitslag zal het daarbij afhangen hoeveel Amsterdammers op Tweede Paasdag de gang naar de Meer zullen maken. Vorige week zondag heeft Ajax, vooral in de tweede helft, weer goed gespeeld. Bovendien komt Ruud Geels weer in „oude doen", hetgeen resulteerde in drie treffers. Daardoor en ook door het falen van Van der Kuylen staat de Ajax-spits nu gelijk met de PSV-aanvoerder aan de kop van de lijst van scherpschutters. Geels zal dat echter wel merken aan de bewaking die hem nu „te beurt" gaat vallen. Het spelen zal hem wel erg moeilijk worden gemaakt, maar daardoor ontstaan wel weer kansen voor andere spelers. Tenslotte telt de Ajax-aanval nog schutters genoeg: Rep, Mulder en Brokamp, die toch ook een zekere vermaardheid genieten. De slotfase van deze competitie, de spannendste van de laatste jaren, is ingegaan. Pasen 1975 kan veel verandering brengen. Voor Ajax te hopen dat het een prettige verandering zal zijn. Ben Muller ia ia IS ia ia ia 10 10 ia 10 10 IS ia 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4