Beuker-Bieshaar bv Zie de 1 met een doelpunten 1 prismakiiker uitdeuken en spuiten Is het een ra ra ra Bij grote of kleine ra ra ra ra aanrijding ra ra ra Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt ra ra ra ra ra ra ra kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde ra ra ra ra Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! "sliding" ra ra ra Leden en donateurs 10% korting 2 beter - Loe Lap El Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 DIT IS FC UTRECHT FC Utrecht heeft dit seizoen een nieuwe stuurman: Jan Rab. Hij heeft de plaats inge nomen van de emotionele Bert Jacobs, die is „afgezakt" naar het zuiden en onderdak heeft gevonden bij Roda JC. De Stichtse ploeg heeft onder leiding van Jacobs een nieuw, een geheel ander gezicht gekregen. Voor vele trainers een moeilijke zaak een dergelijke ploeg over te nemen. Jan Rab kwam echter van Telstar naar FC Utrecht, omdat hij meende in de Domstad meer mogelijkheden te hebben. Bij Telstar heeft hij zijn waarde bewezen. Hij is in staat een ploeg op te bouwen en dan verder te stuwen naar een behoor lijk niveau. Met de middelen die hem bij zijn vorige werkgever ter beschikking werden gesteld, heeft Rab erg veel bereikt. Hij is ervan overtuigd dat er bij FC Utrecht meer kansen voor hem liggen. Naast een nieuwe trainer, maakten ook twee nieuwe spelers hun opwachting in het stadion Galgenwaard: Henk Wery en Chris Kronshorst. Beiden kwamen uit Rotterdam, resp. van Feyenoord en Sparta. Henk Wery was echter van origine Utrechter, maar heeft vele jaren de Feyenoord-kleuren gedragen. Zes man trokken echter een ander shirt aan: Karei Bonsink, het grillige talent, vertrok naar FC Luik, Steen Olsen zag het meer zitten bij Feyenoord, Van Huissteden reisde een eind met Jacobs mee en vond onderdak bij Fortuna SC, Cornelisz werd amateur bij Elinkwijk, Wielaert nam zijn intrek bij Heeren veen en Stroomberg nam de amateurstatus weer aan. In totaal heeft Rab de beschikking over een selectie van 20 man: Adriaanse, Cabo, Cote,

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4