w1 en zoon n0Vo #1 linoleum.tapijten A d cWode krui iff lj|j|P roKin 50 te>- 020-251050 amsterdam elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming O gespannen In het veld. Dan doen ze dingen die verkeerd uitvallen. Ook voor hen zijn de belangen soms wel eens te groot. Hoewel, nogmaals, er zou veel meer uniformiteit moeten zijn bij het trekken van een kaart. Vergeet niet, dat een kaart zo'n jongen direct een wedstrijd en dus geld kost. En als je dan het ver schil in overtredingen ziet, dan geloof ik niet zo erg in dergelijke straffen. Je verpest er meer mee, dan je goedmaakt." Het is eruit. Jaak Swart lijkt wel opgelucht. Hij betreurt een dergelijke gang van zaken. Als oud-topvoetballer kan hij inderdaad over dergelijke dingen meepraten, temeer daar hij nog nooit een schorsing in zijn langdurige loopbaan heeft gehad. B. M. JEUGDTOERNOOI Na vanavond zullen we hopelijk kunnen zeggen dat Ajax er weer is. PSV heeft gisteravond de inhaalpartij tegen FC Twente gespeeld en Ajax doet dat nu tegen De Graafschap. Winst moet tegen deze ploeg absoluut mogelijk zijn, zodat nor maal gesproken Ajax op gelijke voet gaat staan met Feyenoord. En zo zullen we het dan gaan beleven dat Ajax, hoe dan ook, de aansluiting op de kopgroep, c.q. Feyenoord en PSV, aardig heeft overbrugd. Met andere woorden, in de strijd om de landstitel wordt weer helemaal meegedaan en dat is wel broodnodig ook. Niet alleen omdat dit eremetaal nog het enige is wat nog te halen valt, in het jaar dat de Amsterdamse Football Club Ajax 75 jaar bestaat, zal het vlaggeschip van de club, het eerste elftal, toch wat moeten presteren. Een hernieuwde landstitel zou zeker een mooi cadeau zijn. Bovendien zou bij het binnenhalen van de nationale titel het nuttige met het aangename kunnen worden verenigd, wat alleen maar als plezierig kan worden beschouwd. Het is echter nog lang niet zover. Wat niet gezegd kan worden van Ajax' verjaardag: 18 maart. Natuurlijk gaat dit feit niet ongemerkt voorbij. Verschillende festiviteiten zullen ongetwijfeld het gebeuren eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 6