linoleum.tapijten W iBldoWode krui iff en zoon n0v0 l|j|P roKin 50 *ei. 020-251050 amsterdam elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming 4 O O vormden de rebellerende Amsterdamse grondwerkers, die niet accoord gingen met het feit dat de aannemer van het grondwerk niet-Amsterdammers in zijn dienst had. Om deze tegenslag te overwinnen, moesten we met vele zilveren geldstukken slingeren om het werk toch niet al te veel te laten vertragen. De opening van het Ajax-huis op 9 december 1934 was een dag die echt niet on opgemerkt voorbijging." En terecht. Een prachtig bouwwerk kwam tot stand en de feestdag werd besloten met 'n wedstrijd tegen de Franse club Stade Frangaise. Inmiddels is er wel het een en ander aan het stadion veranderd. In augustus 1965 opende men officieel de nieuwe overdekte zittribune, omgedoopt tot Jack Reynolds-tribune. De gezelligheid in het stadion nam alleen maar toe. Vele kleinere wijzigingen gingen er aan vooraf en volgden nog. Een compleet nieuw restaurant, een prachtige lichtinstallatie, nieuwe toiletten enz. enz. Het komt allemaal de toeschouwer ten goede. De service aan het publiek is een belangrijke zaak en staat bij Ajax centraal. Zoveel mogelijk wordt aan de wensen van het publiek tegemoet gekomen. Dat het misschien nog niet helemaal volmaakt is, zal niet onbekend zijn. U als toeschouwer kan er van op aan, dat het bestuur van Ajax het belang van het publiek, wanneer het op service aankomt, zeer hoog aanslaat. Aan alle wensen wordt zoveel mogelijk gevolg gegeven. Dat niet alles in één keer mogelijk is, mag u bekend zijn. Tijn Middendorp IVKOV, BULGARIJE'S VOETBALLER VAN HET JAAR Kiril Ivkov, de 28-jarige libero van het Bulgaarse elftal dat deelnam aan het toernooi om het wereldkampioenschap en daarin in de voorronde tegenstander van Nederland was, is uitgeroepen tot voetballer van het jaar in zijn land. Ivkov vergaarde 221 punten en had daarmee een ruime voorsprong op Bojil Kolev (160), de aanvoerder van 't nationale elftal Christo Bonev (124) en Dimitar Denev (30). Av F «V eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355 f

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 6