IIJI d oWode kruijff wen zoon n0Vo 11181 rokin 50 tei. 020-251050 linoleum .tapijten The Electric Gramophone xrob elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming Jpj|v amsterdam ra 4 1 tijd te worden aangenomen, zal hij toch binnen afzienbare tijd door de mand vallen. Nu moet u niet denken dat ieder jeugdteam van Ajax uit louter puur voetbaltalent bestaat. Er wordt heus wel eens een wedstrijd verloren, want ook in de jeugd werkt de naam Ajax op de tegenstander als een rode lap op een stier. Voor iedere club in Nederland moet het een eer zijn van Ajax te winnen en ook de jeugdteams hebben daarmee te maken. Ik kan u eigenlijk maar één advies geven: gaat u zelf eens naar een jeugd wedstrijd kijken. Op de velden van Voorland achter de Reynolds-tribune is iedere zondag vanaf 10.00 uur wel een wedstrijd het bekijken zeker waard. Als u veel ia Hofleverancier van S Z.K.H. ia Prins Bernhard Spui 6, Amsterdam, tel. 245105 la Nederlanden Radio, Televisie en Gramofoonspecialisten Dir.J. van Praag doelpunten wilt zien, kunt u daar terecht. Monsteruitslagen komen regelmatig voor Dat Ajax veel waarde aan zijn jeugd hecht mag algemeen bekend zijn. Het aantal „eigen kweek" spelers is in de loop der jaren aanzienlijk geworden. Vol gend jaar bestaat Ajax 75 jaar. Ter ere daarvan organiseert de club een groots internationaal JEUGDTOERNOOI waarover ik u in de loop der tijden nog wel de nodige informatie zal verschaffen. De organisatie is nog in volle gang. Maar dat het juist een jeugdtoernooi gaat worden bewijst het feit dat Ajax de jeugd een warm hart toedraagt. Ook Ajax huldigt het standpunt: wie de jeugd heeft, heeft de toekomstjawel TIJN MIDDENDORP eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1974 | | pagina 6