I Loe Lap Beuker-Bieshaar bv Zie de 1 met ee" doelpunten 1 prismak ijker uitdeuken en spuiten beter s 1 J van Is het een I ra grote of 1 kleine ra aanrijding ra Duivendrecht, tel. 020-354463 Wat men 1 unt u uw wa8en laten Bij: noemt: jjjj ra een ra ongeoorloofde en .Took daarbu7tèn! ra "sliding' ra ra 2 El EJ El El EJ El Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 vertrouwen dat slechts tot stand kan komen via een fikse overwinning. De Haar lemmers boeren dit seizoen niet best. Op eigen veld werd vorige week met maar liefst 40 verloren van De Graafschap en dat typeert de ploeg van de rood- broeken. Vechter en eeuwige optimist Barry Hughes kan nog zoveel beweren, wat hij zal moeten doen is orde op zaken stellen en de ploeg naar een peil brengen dat er van redelijk voetbal gesproken kan worden. Daarom krijgt Ajax in dit duel de kans eens vrijuit te spelen en in te zien dat met opportunistisch spel niet zo erg veel te bereiken valt. Kwaliteit is nog steeds voldoende aanwezig. Dat heeft Antwerp weer bewezen, alleen het gebrek aan zelfvertrouwen wreekt zich bijna iedere week. Waarom eigenlijk? Niemand kan dat zeggen. De spelers weten er ook al geen antwoord op. Er wordt hard, misschien wel harder dan ooit, ge traind. Toch zijn de resultaten niet om over te jubelen. Vanmiddag, vrij van zorgen, want pas over enkele weken staat de derde ronde in het UEFA-Cup-toernooi voor de deur, eerst Haarlem partij geven. Goed partij geven, met degelijk, maar ook fantasierijk voetbal. Dat kan en het moet ook. Ajax heeft wel eens meer moeilijke momenten gekend en is ook daaruit steeds zegevierend tevoorschijn getreden. Dat is nu ook mogelijk. Ben Muller NIEUWE PUPILLEN VOOR SEIZOEN 1975-1976 Ook in het aankomende voetbalseizoen kunt u uw zoontje, neefje of buurjongetje weer een proefwedstrijd bij Ajax laten spelen. Leeftijdsgrens: op 1 augustus 1975 nog geen 12 jaar. Aanmeldingen uitsluitend schriftelijk vanaf heden richten aan de Jeugdcommissie van Ajax (afd. Pupillenvoetbal), Middenweg 401, Amsterdam- Oost. ii- 0 Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1974 | | pagina 4