I I Loe Lap Beuker-Bieshaar bv Zie de I met doelpunten prismakijker uitdeuken en spuiten beter van Is het een ia grote of kleine Bij: aanrijding Duivendrecht, tel. 020-354463 Wat men 1 unt u uw wa8en aten noemt: een ra ra ongeoorloofde ie en ook daarbuiten! sliding ra Leden en donateurs 10% korting 2 El EJ El El Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 van Haarlem. Ajax krijgt dus tenvolle de gelegenheid zich te herstellen van de nederlaag tegen „aartsvijand" Feyenoord. Met Wim Suurbier dan weer in de gelederen en mogelijk een totaal herstelde Hulshoff zal dit de defensie vooral ten goede gekomen. Rust is een eerste vereiste voor deze linie, die steeds weer wordt geconfronteerd met andere spelers. Men krijgt natuurlijk zodoende wel een aantal spelers die op meer dan één plaats kunnen worden ingezet, maar het doet aan het ploegverband toch niet goed. Een eerste vereiste is nu, dat Ajax zichzelf gaat hervinden. Ajax moet tenslotte met het beschikbare spelersmateriaal in staat worden geacht een toppositie in Nederland en in Europa in te nemen. Het spel is van een ander niveau geworden. Misschien iets minder spectaculair, iets minder speels, maar toch nog altijd erg goed. Maar Nederlanders zijn snel geneigd tot harde kritiek. We waren verwend door Ajax met flitsend, speels maar subliem voetbal. Het heeft Ajax alles gebracht wat mogelijk was op clubniveau. Dan is het natuurlijk even wennen als er plotseling op een andere versnelling moet worden overgeschakeld. Met minder strelend voetbal, met minder opwindende acties. Maar dat de kwaliteit die in het rood-witte kamp huist, nog altijd tot dat niveau behoort dat Ajax bij de topclubs van Europa houdt, zal niemand ons willen betwisten. Maar dan moeten we er wel gezamenlijk achter gaan staan. Ajax steunen in gemakkelijke tijden is niet moeilijk, maar nu die vette jaren voorbij zijn, nu Ajax een ploeg van harde werkers is geworden, mag men die ploeg niet laten vallen. Ajax heeft dat niet verdiend. Mannen, laat vanmiddag weer eens iets zien. Toont dat het nog mogelijk is. Tenslotte is het kampioenschap nog steeds een haalbare zaak. Ben Muller IE IE IE IE Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1974 | | pagina 4