f prismakijker Loe Lap Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten Zie de doelpunten beter met een van a Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt: een ongeoorloofde "sliding" Bij: Duivendrecht, tel. 020-354463 kunt u uw wagen laten 2 El El El El El El El El El Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 ging gevaarlijk is en dat in de achter ons liggende zes competitiewedstrijden duidelijk heeft gedemonstreerd. Voortreffelijk geleid en opgevangen door Bert Jacobs, die de wegen wel kent om zijn mannen te stimuleren, gaat Nanninga door met opzien te baren. Waarbij dan nog de routiniers in de ploeg als Jos Dijkstra en Dick Advocaat, die het team de nodige rust bezorgen. Ajax weet dat een gevaarlijke tegenstander vandaag onder de eretribune vandaan komt. Vorig jaar triomfeerde de rood-witte briga de, toen nog duidelijk in een overgangsfase, vrij gemakkelijk met 30, maar of deze score ditmaal opnieuw bereikt zal worden? De kans is echter aanwezig dat Barry Huls- hoff eindelijk terugkeert in de hoofdmacht van de Ajacieden en dat zal er zeer zeker toe bijdragen dat er meer rust in de defensie komt. Het zal dit seizoen dan de eerste maal zijn dat de oude beproefde linie Suur- bier, Blankenburg, Hulshoff en Krol weer optreedt en alleen dat is reeds een gang naar De Meer waard. Hoe dan ook, Ajax zal op ernstige tegenstand stuiten, maar niettemin we hebben het volste vertrouwen erin dat ook na vanmiddag de „0" onder het rijtje „verloren" in de ranglijst zal kunnen blijven staan. Ben Muller Jos Dijkstra Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1974 | | pagina 4