Loe Lap Beuker-Bieshaar bv Zie de I meteen doelpunten prismakijker uitdeuken en spuiten beter g! van Is het een ra ia ia ra grote of kleine ra aanrijding ra ra Wat men ra ra noemt: U ra een ongeoorloofde ra "sliding" ra Bij: Duivendrecht, tel. 020-354463 kunt u uw wagen laten 2 EJ El El Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 wedstrijd was, een wedstrijd waarin gemeen werd gespeeld, maar wel een ont moeting waarin de Wageningers demonstreerden dat zij voor hun zojuist ver worven eredivisieschap willen vechten. De Bergbewoners, die zo verrassend zijn doorgestoten naar de eredivisie, willen echter bewijzen dat zij geen gelukspromo- vendi zijn, maar dat zij de promotie met goed spel hebben verdiend. Natuurlijk zullen zij vele teleurstellingen moeten incasseren. De stap van eerste naar ere divisie is nog steeds erg groot. Dat is reeds dikwijls tot uiting gekomen. De Wageningen-spelers treffen het dan ook niet dat zij in hun derde wedstrijd reeds komen te staan tegen Ajax, dat langzaam maar zeker in vorm begint te groeien. Een vorm die zich duidelijk heeft aangekondigd in het treffen tegen NAC, een zgn. „angstgegner" van de Ajacieden. Maar die angst werd fors weggeveegd. Middels twee treffers van Geels, één van Rep en één van debutant Brokamp. Wanneer deze opgaande lijn, waarin de hand van Bob Haarms duidelijk valt te onderkennen, kan worden doorgetrokken, wordt het voor Wageningen een uit zichtloze toestand vanavond. Het is echter te hopen dat de ploeg van Frits Kor- bach zich enigszins positief opstelt en geen afbraakvoetbal of zoals het tegen woordig wordt genoemd, defensief voetbal gaat spelen. Want zoals Excelsior zich opstelde in de Meer twee weken geleden, had met „klantenbinding" niets te maken. Het is natuurlijk nooit prettig om met grote cijfers te verliezen, dat geven we grif toe, maar wanneer men dan een goede indruk nalaat, heeft men zichzelf en de voetbalsport toch een grote dienst bewezen. Waar het in het betaalde voetbal tenslotte om gaat Ben Muller ia fel Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1974 | | pagina 4