I Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten prismakiiker uitdeuken en spuiten Zie de 1 met ee" beter s 1 J van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 genoemde blessures. Daar tegenover staat dat Ajax zich aanvallend en defensief heeft verrijkt en versterkt met een drietal nieuwe krachten: John Dusbaba, Ruud Geels en Piet Schrijvers, die tijdens de oefencampagne reeds hun kwaliteiten hebben getoond. Vooral Ruud Geels liet zien dat hij de man kan worden die Ajax het afgelopen seizoen heeft gemist: een afwerker. Hij scoorde in de twaalf ontmoetingen zoveel doelpunten, dat hij daarmee zijn offensieve kwaliteiten voldoende heeft onderstreept. Het nieuwe Ajax zoals het zich reeds in de oefencampagne heeft gepresenteerd, wil demonstreren dat een gewijzigd systeem ook aantrekkelijk en winstgevend kan zijn. De laatste oefenwedstrijd voor de competitie staat vanmiddag voor de deur. Het Berlijnse Hertha BSC is de tegenstander. In Berlijn won de club van Georg Kessler met 1 0. In Europa Cup-termen gesproken, een goede uitgangspositie voor Ajax. En die Europa Cup-wedstrijden staan ook al weer voor de deur. Nu om de UEFA-Cup. Hertha BSC wordt in geen geval de tegenstander van Ajax in dat toernooi, omdat de Berlijners niet voor plaatsing in aanmerking kwamen. Wanneer Ajax zich realiseert dat Amsterdam met spanning het eerste optreden van de rood-witte formatie tegemoet ziet, dan is er voor de Kessler-boys weinig hoop weggelegd. Ben Muller Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt: een ongeoorloofde "sliding" ia ia ia ra ia ia ia ia ia ia ia ia ia ra ra ia ra ia ra ra ra ia ra ia ra Bij: Duivendrecht, tel. 020-354463 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2 EJ EJ EJ EJ EJ 0 EJ [S

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1974 | | pagina 4