Top Shop Centre Slijterij-Wijnhandel DE UNIE DUMP- EN ONGEREGELDE GOEDEREN Legerkleding Gereedschap Optiek Radio's Ie van Swindenstraat 57, Amsterdam-O. Auto-accessoires Telefoon 92 72 33 Horlogerie Kamping Goedkoper dan goedkoop Sport-artikelen DE FC UTRECHT De FC Utrecht is de laatste tijd nogal eens in de schijnwerpers geweest, hoewel de publiciteit nu niet altijd even positief uitviel. Vooral trainer Bert Jacobs, een emotioneel man, heeft vele malen in het nieuws gestaan en daarmee zichzelf en ook de FC Utrecht niet direct een beste dienst bewezen. Zelfs is de FC Utrecht met zijn trainer in staat van beschuldiging gesteld, iets wat voordien nog nooit in ons land was gebeurd. Vorig seizoen lagen de papieren van de FC Utrecht veel beter op de markt en kwamen er zeer positieve geluiden uit het Stichtse. Er werd weer met genoegen gekeken naar de uitstekende resultaten van deze uit een fusie van drie Utrechtse clubs opgerichte stichting, die bijzonder goed marcheerde. Het stadion Galgenwaard beleefde weer gouden dagen, men was dik tevreden. Dit seizoen loopt het echter niet zo naar wens. Enkele maanden heeft de ploeg geworsteld met het „complex-Groenendijk", die was vertrokken naar Go Ahead Eagles. De afwerker die Groenendijk was, was met hem uit het team verdwenen. Daar had de ploeg' het wel even moeilijk mee. Met Groenendijk verdwenen nog een viertal spelers: v. d. Berg, Blaauw en Hardeman naar SC Tilburg en Leen van de Merkt naar de FC Amsterdam. Vier man kregen te horen dat zij niet meer in aanmerking kwamen voor een nieuw contract: De Hoogt, Van Heeckeren, v. d. Vall en Leliveld. Deze laatste werd afgekeurd voor het betaalde voetbal. Er werden drie nieuwe namen bijgeschreven in de administratie van de FC Utrecht: Hulshorst (van Heracles), Wielaert (van SC Tilburg) en Van Koten, die uitgeleend was aan Wageningen. In totaal heeft de FC Utrecht 26 man op de loonlijst staan, al dan niet full- professioneel: Adriaanse, Van Belzen, Bonsink, Cabo, Cote, Van Ginkel, Henriksen, Hildebrand, Van Huissteden, Hulshorst, Kok, Van Koten, Langerak, Van Ledden, Loffeld, Steen Olsen, Oudenallen, Polfliet, Pronk, Seemann, Van Stijn, Suvee, Van Veen, Visser, Wielaert en Wilschut. In de training wordt Jacobs geassisteerd door Korbach; als masseur is aan de ploeg de oud-Veloxspeler Okhuizen verbonden. „TSJIK" WEER ZONDER WERK De ook in ons land nog steeds bekende Joegoslavische trainer Zlatko „Tsjik" Cajkovski is weer eens zonder werk gekomen. Cajkovski die het laatst optrad als de technische man bij de 1. FC Neurenberg heeft onenigheid met het bestuur gekregen en heeft, na een stille wenk, zijn functie neergelegd. Hij verzaakte zijn werk, de training van het eerste elftal, door zich met de jeugd te bemoeien. Die jeugd had zijn speciale belangstelling, zei hij, want daar moest hat tenslotte van komen. Wanneer men nog verder gaat, dan ontdekt men tussen die jeugd een zekere Cajkowski, de zoon van „Tsjik". Voor hem had hij alleen maar oog, niet voor de andere jeugd. En dat kon het bestuur van de 1. FC Neurenberg niet appreciëren, dus vloog Cajkowski de straat op. Zo gaat dat. W. W. Wassenaar - Albert Cuypstraat 206 Amsterdam - Telefoon 72 49 05 DONDEKDAGSAVONDS GEOPEND 15 De zaak met de enorme sortering Bols - De Kuyper Legner - Levert Floryn - Bokma etc. etc.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1973 | | pagina 17