's Lands ftM beste brouwers brouwen Amstel Bier. DE STEDEN VOOR HET WERELDKAMPIOENSCHAP VOETBAL 1974 De wereldkampioen Brazilië zal de eerste wedstrijd spelen in de eindronde van het toernooi om het wereldkampioenschap 1974. Op 13 juni '74 zullen de Brazilianen in het Wald-stadion te Frankfort aantreden. Europees kampioen West-Duitsland zal op 14 juni in het Olympisch Stadion in West-Berlijn opdraven. De finale is vast gesteld op 7 juli in het Olympisch Stadion te München, waar 24 uur eerder de strijd om de derde en vierde plaats zal worden uitgevochten. West-Duitsland zal spelen in groep één, wereldkampioen Brazilië in groep twee. Voor de wedstrijden in de eindronden (eerste ronde finale) zijn de volgende steden aangewezen: Groep 1 Groep 2 Groep 3 Groep 4 Berlijn en Hamburg. Gelsenkirchen, Frankfort en Dortmund. Hannover, Düsseldorf en Dortmund. Stuttgart en München. In tegenstelling tot de eerste finaleronde, die in negen steden zal worden ge speeld, wordt de tweede ronde in zes steden verspeeld. Berlijn en Hamburg vallen af, omdat in München zowel de finale als het duel om de derde en vierde plaats zal worden gespeeld. De wedstrijden in de tweede ronde zullen worden gespeeld in Gelsenkirchen, Frankfort, Dortmund, Hannover, Düsseldorf en Stuttgart. Het speelplan ziet er als volgt uit: Groep 1: 14 juni Berlijn en Hamburg 18 juni Berlijn en Hamburg 22 juni Berlijn en Hamburg Groep 2: 13 juni Frankfort 14 juni Dortmund 18 juni Gelsenkirchen en Frankfort 22 juni Gelsenkirchen en Frankfort Groep 3: 15 juni Düsseldorf en Hannover 19 juni Dortmund en Hannover 23 juni Dortmund en Düsseldorf Groep 4: 15 juni München en Stuttgart 19 juni München en Stuttgart 23 juni München en Stuttgart De wedstrijden zullen tussen 16.00 en 20.00 uur beginnen, waarbij is bepaald dat op werkdagen veelal om 19.30 uur zal worden aangevangen. 32

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1972 | | pagina 34