BBESB ZEEBURG n.v. dealer voor AMSTERDAM en omgeving Zeeburgerdijk 209-211 - Telefoon 94 06 61-92 93 91 In de wedstrijd tegen PSV drukte ook Ajacied Gerrie Miihren enkele keren stevig door. Doelman Jan van Beveren heeft hier al zijn talenten nodig om hem een scoringskans te ontnemen. Op de achtergrond kijkt de Zweed Nordquist toe hoe deze aanval wordt gestopt (foto Bob Friedlander) geen stoppen wil weten. Want voetbal is voor hem zijn lust en zijn leven. Boven dien is hij een sportman die waar voor zijn geld wil brengen en dat ook doet. Dat is hij aan zijn publiek verplicht, vindt hij. Niet alleen een goede sport-, maar ook een goede zakenman, die Swart. Tenslotte is voetballen, ook voor hem, een bron van inkomsten geworden en hij beseft terdege dat hoe aantrekkelijker er wordt gevoetbald, hoe meer publiek er komt, hoe beter ook de premies kunnen gaan worden. Maar als Sjakie voetbalt, dan denkt hij niet aan dergelijke zaken. Dan voetbalt hij en hoe! Want zijn geweldige strijdlust, zijn enorm uithoudingsvermo gen, zijn oerharde schot, het zijn steeds weer waarborgen dat Sjaak wel wat in het vat heeft. En u weet, wat in het vat zit, verzuurt niet. Bij Swart komt het er dikwijls uit en in dat sublieme treffen tegen Go Ahead Eagles was hij weer eens echt ouderwets op dreef. Zo zelfs, dat Frantisek Fadrhonc hem na afloop in de kleedkamer kwam opzoeken en hem uitnodigde voor de Oranje-selectie. En ook in Praag schitterde Swart weer eens. Zegt het spreekwoord niet: „Goede wijn behoeft geen krans" Swart is wijn uit een uitzonderlijk goed jaar kennelijk. Sjakie, proficiat. B. M. 1500 m2 showroom, magazijn, autoshop en werkplaatsen Dagelijks geopend van 8.00 tot 17.30 uur Zaterdags quick service van 9.00 tot 15.00 uur Alle financieringen mogelijk, ook voor onze occasions met BOVAG-garantie 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1972 | | pagina 9