BBEiB ZEEBURG Top Shop Centre Nu de eerste storm geluwd is dealer voor AMSTERDAM en omgeving Zeeburgerdijk 209-211 - Telefoon 94 06 61-92 93 91 DUMP- EN ONGEREGELDE GOEDEREN Legerkfeding Gereedschap Optiek Radio's Ie van Swindenstraat 57, Amsterdam-O. ■k Auto-accessoires Telefoon 927233 Horlogerie Kamping Goedkoper dan goedkoop Sport-artikelen het Brugse Cercle is gaan beproeven. Hij werd opgevolgd door de vroegere jeugd trainer Bob Haarms, die op zijn beurt weer werd opgevolgd door Jan van Daal. De 30 man, die de Ajax-kleuren, nationaal en internationaal, moeten gaan ver dedigen, zijn: Blankenburg, Braam, Cruyff, Van Dord, Van Gaal, Haan, Heyt, Hilster, Hulshoff, Jansen, De Jong, Keizer, Kist, Kleton, Koeman, Krol, Medik, Arnold en Ger Mühren, Mulder, Neeskens, Rep, Schilcher, Schoonewille, Stuy, Suurbier, Swart, Visser, Wever en Zand. Voetbal is een bedrijf geworden, een keihard bedrijf. Toeschouwers en suppor ters merken dat niet zozeer. Voor hen gaat het erom een gezellige, sportieve middag of avond te hebben en dat te laten uitgroeien tot een veertiendaagse routine. Deze „gezelligheidsroutine" lijkt nu te zijn doorbroken. De oude club, DWS of Blauw-Wit, bestaat niet meer in het betaalde voetbal, de „nieuwe" krijgt hun belangstelling niet. Of tóch? Natuurlijk wel, immers, wat willen we? We willen op de zondag dat grote broer Ajax niet thuis behoeft te spelen, ons tóch met voetbal amuseren, de vertrouwde gang naar het stadion maken. We willen zoals vanouds tot de ploeg makkers behoren die elkaar in het stadion treft, die na de wedstrijd een pilsje drinkt, die, vooral als het om belangrijke wedstrijden gaat, méé willen met de EIGEN PLOEG. Ongetwijfeld bestaat er een grote belangstelling om erbij te behoren, met elkaar van tijd tot tijd feest te vieren, ook als het wat minder goed gaat. Juist dan. FC Amsterdam moet van vorenafaan beginnen. Móét alle kansen hebben. Daarom is het van groot belang dat er een vaste kern supporters achter staat. Daarom pakt u nu uw ballpoint om nevenstaande coupon in te vullen. Het bestuur van de Supportersvereniging Amsterdam zorgt er wel voor dat uw „natje en droogje" op tijd komt, dat u méé kunt met de bus naar uitwedstrijden, dat u er werkelijk bij hoort. Kom, druk even het knopje van uw ballpoint in, zet de hand op papier, vul die coupon in, voor drie tientjes per jaar (57,6 ct per week) zit u er in, hóórt u er bij. U mag de coupon inleveren bij de speaker van het stadion, de radiokamer, de portier van het stadion, op kantoor stadion. U mag uw opgave ook telefonisch doen onder de nummers 711115 (Olympisch Stadion), 711700 (speaker van het Olympisch Stadion - als het maar na 19.00 uur is), 940836 of 926535 (voorzitter van de supportersvereniging FC Amsterdam), u mag zich op alle manieren opgeven. Hoofdzaak is dat u het dóét! 1500 m2 showroom, magazijn, autoshop en werkplaatsen Dagelijks geopend van 8.00 tot 17.30 uur Zaterdags quick service van 9.00 tot 15.00 uur Alle financieringen mogelijk, ook voor onze occasions met BOVAG-garantie 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1972 | | pagina 8