AjaxHaarlem ajax brandbeveiliging N v A. JANUS WONINGINRICHTER de boer nv L cruquiusweg 118 - amsterdam - postbus 4105 AMy telefoon 020-354001 Ferd. Bolstraat 89-93, tel. 795155, Amsterdam-Zuid Kinkerstraat 192-198, tel. 182679, Amsterdam-West le Const. Huygensstraat 71-73, tel. 180120, Amsterdam-W. Overtoom 76, tel. 181286, Amsterdam-West Specialist in Gordijnstoffen en Tapijten DE EERSTE COMPETITIEDAG STAAT VOOR de deur. Over enkele minuten zullen de eerste fluit signalen weerklinken en zal het seizoen officieel zijn begonnen. Het „gestoei" vooraf is natuurlijk prettig voor spelers, voor trainers en coaches om een inzicht te krijgen hoe de vlag erbij hangt, maar het echte spel begint vanmiddag pas goed. In grote drommen zal men weer optrekken naar de voetbalvelden om te genieten van de verrichtingen van de idolen, of om knarsetandend te vertrekken, mopperend over de teleurstellende verrichtingen, inwendig de zaak ver vloekend en te zweren „nooit meer te gaan kijken". Maar nauwelijks een week later is men ,toch weer present, want zonder de bal kan men nu eenmaal niet leven. Sport is wel heel erg belangrijk geworden en voetbal helemaal. Daarvan zijn we allemaal wel over tuigd. Vanmiddag Ajax tegen debutant Haarlem. De ploeg waarvan trainer Joop Brand heeft uitgeroe pen, althans als we de krant mogen geloven: „We worden weer kampioen." Boud gesproken natuurlijk, maar het getuigt van een geweldig optimisme en een enorm vertrouwen in de ploeg die straks de grasmat van het Ajax-stadion opdraaft om partij te gaan bieden aan de Europese kampioen. Deze heeft zich voortreffelijk voorbereid, is reeds nu in een uitsteken de vorm en het zit er dik in dat er grote dingen staan te gebeuren. De enige thuiswedstrijd die Ajax in de oefenreeks heeft gespeeld, tegen de Duitse kampioen Bayern München, heeft duidelijk aange toond dat de roodwitte brigade van Stefan Kovacs reeds nu moeiteloos in alle versnellingen kan over schakelen. De Duitsers, die enkele dagen tevoren op eigen veld een debaculeuze nederlaag hadden geleden, boden uitstekend partij, waardoor de 30.000 liefheb bers een avond hebben gehad, die zij niet snel zullen Arie Haan Barry Hulshoff WIIWI^V eindhoven-enschede-groningen-loosduinen-rotterdam-sneek t

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1972 | | pagina 3