AJAX brandblusapparaten DE BOER N.V. Amsterdam - Cruquiusweg 118, Postbus 4105, Tel. 020-354001 Alsof ze de bal wel na hadden willen vliegen, zo reageerden Pat Rice, Ray Kennedy en Sammy Nelson en Frank McLintock op de wonderlijke pass die weer eens van Piet Keizer's voet (midden) vertrok (foto Bob Friedlander) was toen een verlenging nodig en daarin zegevierde Ajax, conditioneel blijkbaar duidelijk sterker, met 30 Het was de eerste belangrijke stap op weg naar de finale, die inderdaad via Trnava bereikt werd, maar die een desillusie opleverde. AC Milan gaf immers de Ajacieden in Madrid met 41 een geducht lesje. Een lesje dat goed geleerd werd, want na een jaar waarin Ajax genoegen moest nemen met het toernooi om de Jaarbeursbeker (tegenwoordig UEFA-Cup geheten) en waarin Feyenoord als eerste Nederlandse club wèl de Europa Cup won, kwamen de Amsterdammers glorieus terug door verleden jaar zelf beslag te leggen op de grote beker. Met dat al kwam driemaal achter elkaar een Nederlandse ploeg in de finale en dat accentueert toch wel overduidelijk de vooraanstaande plaats die onze clubs in het Europese voetbal hebben veroverd. Aan Ajax de taak te zorgen dat dit fraaie succes voor de vierde maal in suc cessie wordt bereikt. Hoe dan, als de finale op 31 mei a.s. in het Feyenoord- stadion wordt gespeeld, de vooruitzichten zijn, hopen wij te zijner tijd uitvoerig te belichten. Om te beginnen staat Ajax voor de ongetwijfeld heel moeilijke opgave om Benfica uit te schakelen en daarvoor zal thans de grondslag moeten worden gelegd. Op een herhaling van 1969, thuis verliezen en uit winnen, behoeft Filialen te: Rotterdam - Groningen - Eindhoven - Enschede - Sneek 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1972 | | pagina 9