m n.v. A. JANUS WONINGINRICHTER m ff Specialist in Gordijnstoffen en Tapijten OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS N.v Motorkade 4-5, Telefoon 61091-68978, Amsterdam-N. Privé 02159-19582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs Spec, ingericht voor het vernietigen van uw oude archieven in Londen gescoorde Duitse doelpunt dubbel. Leeds United zorgde er tenslotte voor, dat de Jaarbeursbeker toch in Engeland bleef. Dit seizoen dan eindelijk het echte grote werk voor Arsenal, dat evenals Ajax twee ronden overleefde. De Noorse kampioen Strömsgodset Drammen werd twee maal geklopt: thuis met 31 en uit met 40. Ook het Zwitserse Grasshoppers moest tweemaal in het gras happen: thuis met 20 en uit met 30. Let op de voorkeur die Arsenal blijkbaar voor de score 30 in zijn thuiswedstrijden heeft! De eerlijkheid gebiedt wel te erkennen dat de Engelse kampioen het tot dusver niet bijster moeilijk heeft gehad. Hoop op revanche Jp Zowel Ajax als Feyenoord speelt met de gedachte, althans met de hoop, revanche te nemen voor vroegere nederlagen tegen dezelfde tegenstanders. Feyenoord werd in 1963, dus alweer negen jaren geleden, door Benfica uitgeschakeld in de halve finale voor Europa Cup I. Na 00 in Rotterdam werd het 31 in Lissabon. Feyenoord hoopt, w niet ten onrechte, op revanche, omdat het inder- daad sindsdien belangrijk sterker is geworden. Het zit Ajax ongetwijfeld nog altijd dwars dat het twee jaren geleden zo kansloos met 30 ten onder ging. Het modderige veld was zo goed als onbespeelbaar, maar de Engelsen bleken daarop beter thuis. Men keurt daar niet zo gauw terreinen af als hier en van algehele afgelasting van een programma is daar helemaal zelden of nooit sprake. Dit seizoen hebben wij nog beleefd dat op een zondag waarop hier wegens te harde velden in het geheel niet werd gespeeld, in Engeland, maar ook in België en West-Duits- land, nagenoeg alles doorging. En als men dan bedenkt dat de Belgen en de Duitsers over de Engelsen hebben wij het maar niet eens Mexico-1970 haalden en inmiddels ook weer doorgedrongen zijn tot de kwartfinale van het Bob Wilson toernooi om het Europees kampioenschap voor landenteams, en de Nederlanders met hun vertegenwoordigende ploeg noch het een noch het ander bereikten, gaat er bij ons wel even een rood lichtje branden. Niet dat dit alléén de oorzaak daarvan is, maar het is toch een omstandigheid die het overdenken waard is. Feit is dat Ajax, in ons land toch geldend als specialiteit op het gebied van zware velden, in de Engelse hoofdstad duidelijk in de minderheid was. Overigens Ferd. Bolstraat 89-93 Tel. 795155 Amsterdam-Zuid Kinkerstraat 192-198 Tel. 182679 Amsterdam-West 11

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1972 | | pagina 13