Audi-Gruno rfaaA -ófieeazaé vt>ol fuiai J-H/ 7z£ ee&uufiffe GRUNO HEEFT HART VOOR UW AUTO Tussen Meer 1 (winkelcentrum Osdorp) Lootsstraat 8 (zijstr. v.d. Kinkerstraat) van die jongens om over onze lange haren te praten," zegt nu weer een rustige Mühren. „Daaraan denk je als je dan zo'n drie dagen bij elkaar bent. Bovendien zat er natuurlijk ook wel wat anders achter. Maar we hebben zo toch wel even laten zien, wat voetballen is," zegt hij lachend. „De groeten van de kapper, heb ik na afloop gezegd tegen een van hen. Hij gaf geen antwoord. Trouwens, we hebben na afloop geen van die knapen meer gezien. Het zat er kennelijk niet aan Ger Mühren werd reeds als 16-jarige jongen geroepen in het eerste elftal van Volendam en weldra stond hij ook in Jong Oranje. Tegen Denemarken en Polen trad Mühren aan. Zijn eerste „echte" trainer was Ger Stroker (ex-Ajax), zijn (voorlopig?) laatste is Rinus Michels (ook ex-Ajax). Het zat er dus een beetje in, in zijn sterrenbeeld dan. Spijt heeft Mühren van zijn transfer nooit gehad. „Bovendien leven ze in Vo lendam nu geweldig mee. Als Volendam niet thuis- speelt, zit er altijd een hele ploeg bij Ajax. Er zijn er zelfs die vaste plaatsen hebben. Neen, dat is wel goed gegaan." Mühren weet ook wel dat er een periode is geweest dat een dergelijke overgang minder enthou siast werd ontvangen (de „Smitjes" naar Alkmaar, Schilder naar Sparta), maar de tijden zijn ook in het voormalige vissersdorp veranderd. „Kansen tegen GVAV? Het is altijd moeilijk. Een wedstrijd als b.v. tegen Jena leef je helemaal naar toe. Je zit drie dagen bij elkaar en dan wil je er wel even heel hard tegen aan. Maar het valt dan niet mee om je weer helemaal opnieuw op te laden voor een competitiewedstrijd. Tegen Holland Sport werden het wel weer 5 doelpunten, maar het is wel eens moeilijk een dergelijke concentratie achter elkaar op te bren gen. Daarom ben ik blij dat we een zondag vrij heb ben gehad." Zeven maal traint Mühren nu in de week. Tijd voor hobbies heeft hij niet zoveel meer. Hij speelt graag een biljartje en houdt van „lekkere popmuziek". Favorieten zijn The Beatles en natuurlijk The Cats, de popgroep uit Volendam. De Runners-Up-beker? „Arsenal ligt ons wel, geloof ik. Ik ben tenminste blij dat we nu tegen Inter in de finale komen." We zijn even stil. Mühren schiet in een lach. „Optimistisch? Welnee, nuchter blijven, maar in die finale willen we verduiveld graag komen. Al had ik liever nu Anderlecht gezien. Maar ja, je kunt nu eenmaal niet alles hebben." B. M. Showroom Zeeburgerdijk 176, telefoon 50744 Garage Molukkenstraat 4, telefoon 55881, Amsterdam-Oost Showroom geopend: Dagelijks van 9.00-22.00 uur, zaterdags van 10.00-18.00 uur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1970 | | pagina 6