W. J. Jonck Voor al uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid n. v. Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht83, Kalverstraat9 PIET KEIZER Er is één speler van Ajax, die men zich bij Benfica ongetwijfeld nog zal herinneren: Piet Keizer. Destijds, toen de Portugese kam pioensclub onder leiding van Elek Schwartz naar Amsterdam kwam voor een vriendschap pelijke wedstrijd, was het Pietje namelijk, die het beslissende, winnende doelpunt voor Ajax scoorde. En hoe! De Europese reputatie van Piet beperkt zich trouwens niet tot Benfica, maar werd gevestigd op tal van toernooivelden. Speciaal in wedstrijden om de Europa Cup gooit gril lige Piet er altijd een schepje bovenop. Hij profiteert daarbij wel eens een beetje van zijn vriend Johan Cruijff, want juist op de momenten, dat heel de vijandelijke defensie zich op „Cruijffie" richt, weet Piet soms met een verrassende doorbraak een heel belang rijk doelpunt te scoren. Of hij geeft een voor zetje, waar vriend en vijand totaal op mis tasten en waarbij de bal dan komt bij een Ajacied, waarvan niemand had verwacht dat hij ook maar enigszins in score-positie ver toefde. Piet is in het begin een zorgenkindje van Ajax geweest, maar hij heeft de laatste paar jaren laten zien, dat hij toch het karakter be zit om zijn gouden benen ten volle uit te bui ten. Jacinto zal het vanavond ondervinden. D, M. natuurlijk naar Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 72 23 22 (bij de Ferd. Bolstraat) Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen 14

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1969 | | pagina 16