2 EXCELSIOR B—N.A.C. B 0-2 Steeds maar doorgaand op de goede weg is ons reserve-team erin geslaagd ook deze altijd moeilijke uitwedstrijd te winnen. Wogen voor de rust de partijen goed tegen elkaar op, met wisse lende kansen, doch zonder doelpunten, na de hervatting kwamen onze toch wel iets betere capaciteiten naar voren en door doel punten van Quaars en Pintaric werd het een volkomen verdiende 2—0 overwinning. Het tweede doelpunt van Pintaric kwam tot stand na een prachtige actie van Karei Vesters, die na een lange afwezigheid voor het eerst weer de N.A.C -kleuren verdedigde. Hoewel technisch nog zeer begaafd kwam hij nog wel wat conditie tekort. N.A.C, B—XERXES/DHC B 4-2 Tegen een goedspelend Xerxes heeft ons B-team een ietwat geflat teerde maar toch wel verdiende overwinning behaald. Voor de rust was het een op en neer gaande wedstrijd, waarbij beide doelen beurtelings in gevaar verkeerden. Na ca. 10 minuten nam Pintaric een vrije trap zo hard dat de Xerxes-doelman de bal niet klemvast had, waarvan Quaars profiteerde, 1—0. Maar uit een prachtige aanval maakte Xerxes spoedig gelijk. Nog voor de rust namen we opnieuw de leiding toen Pintaric een misser in de Xerxes-verdedi- ging bekwaam afstrafte. Na de rust een overwegend aanvallend N.A.C., waarbij Fr. de Grauw na goed doorzetten de stand op 4 1 wist te brengen. Het laatste doelpunt ontstond uit een zeer fraaie actie van Pintaric, die langzamerhand toch wel bewijst, dat hij het een en ander in z'n mars heeft. In het laatste kwartier viel Xerxes verwoed aan en er ontston den enkele hachelijke situaties voor ons doel. De schade bleef ge lukkig tot één doelpunt beperkt. Einduitslag 4—2. L.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1967 | | pagina 6