W. J. Jonokers Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 722522 (bij de Ferd. Bolstraat) ^-cr-x.4^7^ Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht83, Kalverstraat9 KEES RIJVERS Kees Rijvers, oud-speler van NAC, Feijenoord en het Nederlands elftal, oud speler ook van de Franse club St. Etien- ne, is momenteel trainer van FC Twente. Rijvers ,die deel uitmaakte van het „gouden binnentrio" (Wilkes-Lenstra- Rijvers), is op het ogenblik bezig van FC Twente een team te smeden, dat tech nisch op de goede weg is. Zijn ploeg is ook erg jong en heeft dus nog alle mo gelijkheden voor de toekomst. Eén van die technisch bekwame jongeren, Theo Pahlplatz, zal vanavond niet van de par tij zijn. Hij is geschorst. Een ander, de technisch knappe verdediger Epi Drost, wellicht ook niet. Hij is geblesseerd. Daarom ziet men in Amsterdam niet het Rijvers-team op zijn sterkst. Maar dat het geen teleurstellend team zal zijn, mogen we nochtans aannemen. De repu tatie van Kees Rijvers, ook als trainer, staat daarvoor borg. De junioren van Anderlecht hebben een competitiewedstrijd tegen Ukkel ge wonnen met 36—0. En dat in een wed strijd over slechts 70 minuten! Het be tekent, dat de Anderlecht-jochies elke 117 seconden een doelpunt scoorden. Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1967 | | pagina 6