KAN E. H. Bouman Zn. HORLOGES Grootste keuze uit vele bekende Zwitserse merken Café-Restaurant 'Nederland' Bedden en Meubelen uw juwelier-horloger Schipluidenlaan 6 (Nieuw West), Tel. 158999 toestel 126 Prima Restaurant met uniek uitzicht en ruime parkeergelegenheid Zalen voor diners, vergaderingen en congressen In Cherbourg een dodelijk ongeval op het veld: tijdens een wedstrijd werd de speler-trainer van St. Lo plotseling onwel. In het ziekenhuis, waarheen hij met spoed werd vervoerd, overleed hij aan een hartinfarct. Pierre Kerkhoffs, die er eind vorig seizoen een beetje uit was, scoort weer voor zijn Zwitserse club Lausanne. Tegen Young Boys maakte hij twee van de drie doelpunten en op de nog jonge topscorerslijst staat hij, achter Blattler en Richter, die viermaal scoorden, met drie doelpunten op een gedeelde derde plaats. Spaanse voetballers willen geen bandieten zijn, althans zo willen ze niet worden genoemd door Zlatko Cajkowski, de Joegoslavische oud-international, die momenteel trainer is van Bayern-München, winnaar van de Europa Cup voor bekerwinnaars. Wat is er gebeurd? Terug uit Barcelona, waar Bayern een paar (niet zo heel) vriendschappelijke wedstrijden had gespeeld, verklaarde Cajkowski tegenover een Duits boulevardblad: „De Spaanse voetballers zijn bandieten, de scheidsrechters Alb. Cuypstr. 110-112-114 Amsterdam Uw adres voor solide Telefoon 727846 GROOTSTE SORTERING EETHOEKEN Gevestigd sedert 1895 de slechtste die ik ooit heb gezien en het gehele niveau van het Spaanse voetbal is het smerigste dat er bestaat." De secretaris van de Spaanse voetbalbond heeft nu een brief op poten ge schreven, waarin hij zijn Duitse collega verzoekt strafmaatregelen te nemen tegen de man, die deze grove beledigingen heeft geuit, en hem op te dragen zijn ver ontschuldigingen daarvoor aan te bieden. Cajkowski, wiens ploeg op het Juan-Gamper-toernooi beide wedstrijden met één goal verloor (met 21 van FC Barcelona en met 10 van Boca Juniors uit Buenos Aires) wil er echter geen woord van terugnemen. Hij noemde de beledi gingen overdreven, meende dat hem meer in de mond gelegd was dan hij in werkelijkheid had gezegd en besloot: „Beide beslissende doelpunten tegen ons werden na het verstrijken van de speeltijd gescoord, de scheidsrechters waren bijzonder zwak en de Spaanse spelers w'erkten voortdurend met hun handen en ellebogen." Amsterdam REGULIERSBREESTRAAT 4-6 b.d. FERD. BOLSTRAAT 51 plein Specialiteit moderne verlovingsringen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1967 | | pagina 5