W. J. Jonok Vlieg met Ajax naar Real Madrid luxe schoenen Geheel verzorgde één-, twee- en driedaagse vliegreizen BENELUX TRAVEL SERVICE/BEL AIR Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 722322 (bij de Ferd. Bolstraat) Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht83, Kalverstraat9 Coach Otto Gloria, die op het laatste wereldkampioenschap Portugal naar de derde plaats leidde en die nu in dienst is bij Atletico Madrid, heeft aangekondigd volgend jaar terug te keren naar zijn land, Brazilië. De nieuwe spelregel, die de keeper verbiedt meer dan vier stappen met de bal te lopen, heeft al een slachtoffer gemaakt: Jennings, keeper van de Spurs. In de wedstrijd Celtic GlasgowTottenham Hotspur deed hij op een gegeven moment twee stappen, maar hij had er nog minstens twee nodig om een tegenstander, die hem aanviel, te ontlopen. Min of meer in paniek gooide hij het leer weg, prompt Amsterdam, Reguliersgracht 45, Tel. 0 20 -233301 na 18 uur 0 2963-1797 naar een tegenstander, die een pass gaf aan Auld. Van diens voet kwam de gelijkmaker in deze wedstrijd, die in 33 eindigde. 4 Emlyn Hughes, de verdediger die Liverpool 650.000 gulden heeft gekost, en David Nash, binnenspeler van Leicester City, komen al vroeg op het matje bij de FA. Tijdens oefenwedstrijden in Duitsland werden de twee naar de kleedkamer gestuurd. Mike Bickle, vorig seizoen topscorer van de Engelse tweede divisie club Plymouth Argyle, zal wellicht de eerste drie maanden van het nieuwe seizoen moeten toekijken. Bickle, die al een operatie aan zijn linker knie heeft ondergaan, zal naar alle waarschijnlijkheid ook aan zijn rechter knie voor een meniscus worden geopereerd. Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1967 | | pagina 6