Modehuis MILANO Dames-, Heren en Kinderkleding luxe schoenen Gil Merrick manager Komt de dertiende man? Osgood kwaad op Chelsea-leiding Betaling v.a. 2,50 p.w. of f 10,— p.m. -j j Amsterdam Z°"de'iS«: Oos, Dapperst™, 8, el 92,500 Slotervaart: P. Calandlaan 79, tel. 154589 Reguiiersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht 83, Kalverstraat 9 Gil Merrick, de gesnorde oud-keeper van Birmingham City en van het Engelse elftal, is benoemd tot manager van Bromsgrove Rovers, een clubje uit de West Midlands League. Een commissie uit het bestuur van de Engelse voetbalbond, de FA, heeft dezer dagen op een vergadering het idee naar voren gebracht, het inbrengen van een dertiende man in het voetbal (twee invallers dus, ongeacht om welke reden) bij komende vergaderingen met de International Board, te steunen. Verder wil men voorstellen het aanvallen van de keeper in het doelgebied geheel te verbieden. Omgekeerd wil men ook de keepers geen volledige vrijheid geven: er zou een tijdslimiet moeten zijn, waarbinnen zij een bal weer in het spel moeten brengen. Peter Osgood, de knappe aanvaller van Chelsea, 20 jaar oud pas, is woedend op de leiding van Chelsea en heeft verklaard, dat hij nooit meer een bal voor de club zal trappen. Osgood, die na zijn mondelinge beklag ook nog schriftelijk vroeg op de transferlijst geplaatst te worden, is kwaad omdat hij niet meegaat op de zomer-toernee van Chelsea naar Noord-Amerika en Canada. Hij is op het ogen blik herstellende van een beenbreuk, die hij begin oktober opliep in een wedstrijd voor de League Cup. levert r hinderlijke informaties

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1967 | | pagina 6