Tuschinski
Alhambra
Royal
Nöggerath
Roxy
Corso
Cinema
Du Midi
Na sport en spel AMUSEMENT!
Bezoekt deze week
SAMEN UIT, SAMEN THUIS!
THE GROUP
POSTKOETS NAAR CHEYENNE
Sabotagecomplot „Gouden Zeven"
DOKTER, WAT DOE JE NOU?
LACH EN PRET FESTIVAL a.i.
DE SCHAT IN HET ZILVERMEER
DIE RARE GEKKE ROT KAT
Reguliersbreestraat 26 28
Tel. 62633
Weteringschans 134
Tel. 236861
Nieuwendijk 154 156
Tel. 244144
Reguliersbreestraat 34
Tel. 230655
Kalverstraat 224
Tel. 232809
Kalverstraat 122
Tel. 234561
Apollolaan 4
Tel. 723653
2e succesweek
BOURVIL - LOUIS DE FUNES - TERRY
THOMAS in een film van GERARD OURY
(La grande vadrouiïle)
Panavision Eastmancolor Nederland a.l.
Toneel: Tuschinski-orkest o.l.v. Jan Mekkes -
René de Rooy aan het orgel
De gehele week dag. 4 voorstellingen: 1.30-3.45-7-9.30 uur
Candice Bergen - Joan Heckett - Elizabeth
Hartman - Shirley Knight e.v.a. in
(De Groep) Color de Luxe Nova 18 j.
Naar de bestseller van Mary Mc Carthy
Regie: Sidney Lumet
Dag. (ook 's zondags) 2 en 8 uur
Ann-Margret - Red Buttons - Michael Connors
Bing Crosby - Bob Cummings - Van Heflin
(Stagecoach) Cinemascope color de Luxe
regie: Gordon Douglas Fox 14 j.
Dag. 1.30-3.45-7-9.30 uur
3e week in Amsterdam
TONY RUSSELL
(Target Goldseven)
met Erika Blanc - Conrad Sanmartin
Eastmancolor Nederland 14 j.
Dag. 1.30-3.45-7-9.30 uur
2e succesweek
Leslie Phillips - James Robertson Justice -
Shirley Anne Field
(Doctor in clover) in kleuren
naar het boek van Richard Gordon
regie: Ralph Thomas Rank a.l.
Dag. 1.30-3.45-7-9.30 uur
2e succesweek
Overdag 11-1-3-5 uur. Zond. 1-3-5 uur (doorl. voorst.)
WALT DISNEY'S
's Avonds 7 en 9.30 uur
Lex Barker - Herbert Lom - Götz George
in Karl May's
(The treasure of Silver Lake)
Cinemascope in kleuren Rank 14 j.
2e succesweek
WALT DISNEY'S
(Darn cat)
met HAYLEY MILLS - Dean Jones -
Dorothy Provine regie: Robert Stevenson
Technicolor City-film a.l.
Dag. 2 en 8 uur. 's Zondags 1.30-4.45-8 uur
Zondagochtend 11.30 uur 6e week
DE SCHONE SLAAPSTER
Een Russische balletfilm in kleuren en 70 mm a.l.