Modehuis MILANO Dames-, Heren en Kinderkleding luxe schoenen °f Geen elftal, maar een team Amerika start op 16 april Betaling v.a. f 2,50 p.w. f 10,- p.m. Amsterdam Oost Dapperstraat 8, tel. 921500 Slotervaart: P. Calandlaan 79, tel. 154589 Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht 83, Kalverstraat 9 Ajax heeft dit seizoen zijn aanhang al heel wat prettige successen bezorgd. Het scoorde in de nationale competitie, waarin het slechts eenmaal verslagen werd, bijna vier doelpunten gemiddeld per wedstrijd, het schakelde eerst Besiktas, daarna Liverpool uit voor de Europa Cup, waarin het nu de strijd zal gaan aan binden tegen Dukla Praag. Het speelt modern voetbal, zoals we het in de Neder landse competitie nog nooit eerder hebben zien spelen. En beschikt daarbij over een prachtig team. We zeggen met opzet „team" en niet „elftal", want deze Ajax-ploeg beschikt over zo'n 15, 16 spelers, die allemaal hun mannetje staan. Dat bewezen eerst al Suurendonk en Hulshoff, toen zij in de defensie Soetekouw moesten vervangen, dat bewees in een iets verder verleden ook al Co Prins, toen hij de „eerste reserve voor het middenveld" was en dat bewees in het eerste duel met Liverpool ook De Wolf weer. Met nu ook nog (o.a.) Vasovic achter de hand, kan er niet veel gebeuren. D. M. Het is thans zeker dat de Amerikaanse profvoetbalbond op 16 april met zijn competitie begint. Tien clubs nemen er aan deel, uit Los Angeles, San Francisco, St. Louis, Chicago, Toronto, Baltimore, Philadelphia, New York, Pittsburg en Atlanta. De zaak wordt gefinancierd door de Columbia televisie. Zonder hinderlijke informaties levert

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6