Weiss Het Linoleumhuis Gebr. Van Hoogstraten - Amsterdam Ajax in Liverpool: grandioos Vier klontjes suiker n.v. ROKiN 50, AMSTERDAM, TEL. 239576 Het leggen van linoleumvloeren 1 eist vakkennis Vraagt ons deskundig advies Sedert 1909 - D. W. DE KRUYFF Zn Cruyffie Ajax is in de kwartfinale van de Europa Cup en de manier waarop de ploeg zich daarheen gewerkt heeft, is geweldig. Nooit eerder is een Nederlands clubteam tot zulk een hoogte gestegen, nooit eerder kon een Britse club van klasse op een dusdanige manier de les gelezen worden, als nu met Liverpool is gebeurd. Laten we maar rustig zeggen dat de sterren uit de Beatle-stad overklast zijn. En dat ze nog blij mogen zijn, dat het op eigen veld, na de vernederende 51- nederlaag in Amsterdam, niet opnieuw op een Engel se nederlaag uitdraaide. Dat scheelde namelijk maar een haar! Eén ding willen we na dit succes nog zeggen: de 1 Papier-, Plastic- en A iuminium verpakking Hotelpapierwaren ergroothandel Uitgebreide sortering Paas-, St Nicoiaas- en Kerstartikelen Kerkstraat 127-129 - Telefoon 233802-725343 manier, waarop de zwijgzame trainer Rinus Michels zich voor de wedstrijd heeft gedragen, stak wel schril af tegen het gebluf van de heer Shankly. De manier waarop de ploeg werd voorbereid trouwens ook. We mogen Ajax gelukwensen met dit resultaat. En we kunnen met vertrouwen de volgende ronde van de Europa Cup afwachten. Want we hebben een sterke vertegenwoordiger. Zoals één van de Engelse kranten na de 51 in Amsterdam schreef: een opkomende voetbalgrootmacht! D. M. La Gantoise, op weg naar Schotland voor een wedstrijd tegen Kilmarnock, werd op London Airport vier uur lang opgehouden tengevolge van een staking. De staking was uitgebroken omdat een personeelslid vier klontjes suiker had verduisterd, gestraft werd en er prompt daarop door zijn vakbond „tegenmaat regelen" werden genomen OFFICIAL DEALER Tevens voor een goede OCCASION Burg. de Vlugtlaan 119—123, Tel. 133579 (4 lijnen)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 4