Modehuis MILANO Dames-, Heren en Kinderkleding luxe schoenen Betaling v.a. f 2,50 p.w. f 10,— p.m. Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht 83, Kalverstraat 9 ook in zich de kracht van de „opkomende backs", die Suurbier en Van Duiven- bode ook nu weer duidelijk demonstreerden. Maar zij is nog op tal van andere punten merkbaar. Zoals: het ene moment zonder vleugelspelers opereren, het volgende moment met een vleugel-tandem, waarbij de tandem nu eens bestond uit vleugelspeler en back, dan weer uit vleugelspeler en binnen-man, dan weer eens uit beide vleugelspelers, naast elkaar of achter elkaar opererend, combinerend. Een klasse-verdediging als die van Feijenoord werd er dol van en men mag het haar niet eens kwalijk nemen. En dan was er nog het wapen van tempo-verhoging en tempo-vertraging. De vertraging werd duidelijk gedemonstreerd toen Feijenoord, na de eerste Ajax- successen, poogde zelf eens wat aan te vallen. Een beetje „pingelen", een beetje heen en weer trappen, haalde het ritme er meteen uit. Tempo-verhoging: on middellijk na rust, met gevolg: drie goals binnen tien minuten en de totale ont reddering van de Feijenoord-ploeg. Ja, we geloven, dat dit het beste club-voetbal was, dat we ooit van een Neder lands team zagen. Ajax zal nog heel wat minder goede wedstrijden spelen in deze competitie. Het zal tegen Liverpool merken, dat tegen wereldklasse alles niet zo gemakkelijk zal lukken als het nu ging. Maar wat er ook gebeurt, één ding is zeker: Ajax heeft momenteel een prachtig team en Rinus Michels heeft zich een heel bekwaam trainer getoond. DIETERT MOLANUS Zonder hinderlijke informaties levert Amsterdam Oost Dapperstraat 8, tel. 921500 SlotervaartP. Calandlaan 79, tel. 154589

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6