Modehuis MILANO Dames-, Heren en Kinderkleding °f f 10,— p.m. f Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht 83, Kalverstraat 9 Trainer contra clubarts Een ruzietje bij 1. FC Nürnberg speelt zich af op een geheel ander vlak dan dat van de gebruikelijke clubruzietjes. De strijd gaat hier, hard tegen hard, tussen trainer Czaknady en de clubarts. Czaknady heeft de Joegoslaaf Miladinovic uit het elftal gelaten met de mededeling, dat hij te zwaar is en de boodschap, dat pas weer een beroep op hem zou worden gedaan, wanneer hij zijn gewicht tot 73 kilo zou hebben teruggebracht. De clubarts reageerde hierop met de mede deling, dat het voor een man van de lengte van Miladinovic onmogelijk en be paald ongezond zou zijn, om zijn gewicht tot 73 kilo terug te brengen. levert u Amsterdam Zonder hinderlijke Qost Dapperstraat 8, tel. 921500 m ormaties SlotervaartP. Calandlaan 79, tel. 154589 Dundee United is de Schotse club die de meeste buitenlandse voetballers in zijn gelederen heeft. Het zijn er vijf, waarvan twee Zweden, twee Denen en een Noor. Halier naar FC Köln? Skandinavisch Dundee United Helmuth Halier, de Duitse international die nog altijd voor de Italiaanse club Bologna speelt, wil graag naar zijn vaderland terug. Hoewel dat, in verband met de remmende bepalingen van de Duitse voetbalbond op het punt van transfers heel moeilijk zal zijn (men mag niet meer dan 100.000 gulden betalen), hoopt Halier toch het volgende jaar naar Keulen te komen. Hij wil aan de Keulse sport- universiteit namelijk voor zijn trainersdiploma gaan studeren, een karwei dat hij dan hoopt te combineren met het spelen van voetbal in de 1. FC Köln.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6