Modehuis MILANO Dames-, Heren en Kinderkleding luxe schoenen Een ongeluk zit in een klein hoekje <3.. <3. Anderlecht heeft twee records I Betaling v.a. f 2,50 p.w. f 10,- p.m. Amsterdam Oost Dapperstraat 8, tel. 921500 SlotervaartP. Calandlaan 79, tel. 154589 Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht 83, Kalverstraat 9 We willen, nu we met Ajax vol hoop aan een nieuwe Europa Cup-ronde zijn begonnen, niet teveel meer nakaarten over die nare geschiedenis van 1960, toen Ajax werd uitgeschakeld door Frederikstad. Maar weet men wel, wat we toen gemist hebben? Volgens logische berekeningen niets meer of minder dan een kwartfinale tegen Benfica! Want Frederikstad, dat normaal toch door Ajax ver slagen had moeten worden, werd zelf in de volgende ronde gewipt door Aarhus uit Denemarken, een tegenstander- die door elke Nederlandse kampioen toch ook klein te krijgen moet zijn. En dat Aarhus kwam dan in de kwartfinale uit tegen Benfica, waarvan het uit met 31 en thuis met 41 verloor. Een Benfica dat, overigens in een vriendschappelijke wedstrijd, ruim een jaar <9 'L. geleden in Amsterdam nog werd verslagen door veer, zoals we het vanavond ook zullen zien. Ajax. Door dit Ajax onge- Door de uitwedstrijd tegen Haka Valkeakosken (Finland) voor de Europa Cup met 100 te winnen, heeft Anderlecht het score-record in de Europa Cup ge ëvenaard. Éénmaal eerder werden in een wedstrijd voor deze Europese competitie tien doelpunten gescoord. Dat gebeurde vele jaren geleden door Manchester United. De tegenstander was toen Anderlecht! Zonder hinderlijke J informaties O levert

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6