I Modehuis MILANO luxe schoenen Dames-, Heren en Kinderkleding De TV nam revanche! De Joegoslavische voetbalbond heeft, met ingang van de pas begonnen nieuwe competitie, het uitzenden van voetbalwedstrijden direkt op TV, verboden. De Joego slavische TV heeft de klap geïncasseerd en heeft vervolgens meteen uitgehaald voor een klinkende revanche: op de eerste competitiedag, op het uur waarop bij de wed strijden werd afgetrapt, werd een documentaire gedraaid, getiteld: „Alle doelpunten van het wereldkampioenschap voetbal". De uitzending was van tevoren natuurlijk met veel tam-tam aangekondigd. Voor de tweede competitie-dag (zelfde uur) draaide de wedstrijd van de finale EngelandDuitsland, met als extra's: vertraagde opname van het beruchte „derde doelpunt". Het behoeft geen betoog dat de TV daarmee heel wat voetballiefhebbers, die anders wellicht naar de stadions zouden zijn gegaan, aan het kastje kluisterde. Heiner Siuhlfauth overleden Op 70-jarige leeftijd is in Neurenberg overleden Heiner Stuhlfaut, keeper van het Duitse elftal in de jaren na de eerste wereldoorlog. Hij verdedigde 21 maal het doel van het nationaal elftal en maakte de meest glorieuze tijd mee van de 1. FC Nürnberg (club waarvan hij 50 jaar lid was), de club die in de jaren twintig vijf maal kampioen van Duitsland werd zonder ook maar een enkel tegen-doelpunt in de eindronden toe te staan. Zijn grootste roem haalde hij in 1929 in Turijn, waar Duitsland met 21 van Italië won, dank zij Stuhlfaut, die er ook de onmogelijkste ballen toen uithield. Nu nog wordt over die wedstrijd in Duitsland gesproken. Betaling v.a. f 2,50 p.w. f 10,- p.m. Amsterdam Oost Dapperstraat 8, tel. 921500 Slotervaart: P. Calandlaan 79, tel. 154589 Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56, Haarlemmerdijk 137, Oostenburgergracht 83, Kalverstraat 9 Zonder hinderlijke informaties levert

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6