AJAX SPARTA A. Janus woninginrichting OUD PAPIERHANDEL M. A. WISSELS Motorkade 4 5, Telefoon 61091—68978, Amsterdam-N. Privé 02959-19582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. tegen Na een betrekkelijk rustig weekje komt Ajax in eigen huis weer in actie en wel tegen een van de ernstigste en moeilijkste tegenstanders van het ogenblik. De Rotterdammers hebben jl. zondag géén rust gehad. Zij speelden op Malta tegen Floriana en brachten het tegen deze voor ons en ongetwijfeld velen mèt ons onbekende grootheid tot een gelijk spel. De wedstrijd vond plaats op een slecht en modderig veld en gaarne nemen we aan dat de Rotterdammers op het Kasteel de zege op Floriana en de florijnen (die daardoor hun deel worden) zul len zorgen. Overigens heeft de voorzitter van Floriana te kennen gegeven dat hij zijn ploeg te Rotterdam niet kansloos acht! Het zal velen genoegen gedaan hebben dat Sparta volgens deze president „buitengewoon fair partij gegeven heeft". Bosveld vond hij de uitblinker. De Spartaanse goalgetter kreeg vijf vermaningen, wat dus blijkbaar geen invloed had op zijn spel. Ajax heeft óók een zwakkere tegenstander als trainingspartner kunnen kiezen. Men liet de spelers van Ajax 1 in Den Haag voor de reserve-competitie spelen tegen ADO 2. Het werd een zege van" Ajax met 21 (goals van Cruyff en Keizer) doch ieder begrijpt dat de Ajacieden hier geen risico's namen en het consigne hadden te zorgen dat zij „ongeschonden" uit het strijdperk traden. Overigens hebben Muller en Nuninga uiteraard in Den Haag niet meegespeeld, doch in Wenen met het Nederlands elftal, waar zij met Israël de enigen waren wier spel volledig voldoening schonk. Nu ineens is men tot de ontdekking ge komen dat de opstelling der Ajacieden Swart, Keizer en Cruyff de nederlaag voorkomen zou hebben! Wij hopen met vele duizenden Amsterdammers op de tribunes, dat Ajax van daag in sterkste formatie tot zijn beste spel zal komen in deze ontmoeting, die niet alleen geldt als een zware competitiewedstrijd, maar die we tevens kunnen zien als de „generale repetitie" voor het Europa Cup-duel met Besiktas op woensdag a.s. J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89 93, Telefoon 795155, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192 198, Telefoon 82679, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 3