AJAX ^KAMPIOEN W. J, Jonokers luxe schoenen Feijenoord We behoeven u niet te vertellen dat Feijenoord een grote en zeer belangrijke club is. Het huidige elftal behoort tot de sterkste ploegen die ooit voor Feijenoord speelden. Het is een eer Feijenoord te slaan of te weerstaan. Maar zo'n positie is niet altijd even prettig. Lees wat „De Feijenoorder" schrijft: „Alle tegenstanders zijn o zo blij als Feijenoord naar hen toe komt, maar die blijheid is eigenbelang, want tegen ons team (Ajax ondervindt hetzelfde) wordt gespeeld met een fanatisme, waarvoor menige speler ontzag heeft, omdat zij nog langer mee willen. Als zoiets in de competitiewedstrijden gebeurt, dan is er altijd nog de kans om onder andere omstandigheden zijn kunnen te tonen. Men wordt niet aan één wedstrijd opgehangen. Waarom krijgt men die kans Hèt Ajaxlied op de plaat Ome Sjaak met de Ajacieden basart/europhon p 5019 niet in de bekerwedstrijden? Het totale resultaat, dat dan uit en thuis telt, zal sportiever verkregen zijn. Het is bovendien voor hooggeplaatste clubs geen voldoening als zij thuis lagergeplaatste clubs overwinnen. Het sportieve gevoel zal eerst dan bevredigen kunnen, als die lagergeplaatste clubs thuis eenzelfde kans krijgen. Men zou dan de thuis- en uitwedstrijden in één weekeind moeten spelen. Daartegen kan geen bezwaar zijn, want er is nu al sprake van dat men dat ook in de Eerste Divisie zelfs voor competitiewedstrijden wil gaan doen." Tot zover „De Feijenoorder". Mogen we er aan toevoegen dat het „uit en thuis" spelen van bekerwedstrijden dus neerkomt op het dubbele aantal wedstrijden van thans. Maar dat is toch onmogelijk daar tijd voor te vinden. Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 949698100, Telefoon 722322 (bij de Ferd. Bolstraat Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 137 Kalverstraat 9 Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6