W. J. Jonckers luxe schoenen Ajax gaat verre reizen maken Ajax gaat op woensdag 1 juni naar de Bulgaarse badplaats Varna en speelt daar 5 juni een wedstrijd. Op 10 juni reist men dan naar Madrid en vliegt 11 juni door naar La Coruna, de Spaanse luxe badplaats. Daar wordt dan op 12 juni tegen het nationale Spaanse elftal gespeeld. Hemelvaartsdag in het Olympisch Stadion Het wordt op Hemelvaartsdag 19 mei aanstaande weer een dubbele wed strijd in het Olympisch Stadion dat die dag wel uitverkocht zal zijn: AjaxFeije- noord! Voor Blauw-Wit wordt het eveneens een zeer belangrijke ontmoeting hoe ook de stand van de ranglijst dan mag zijn: Blauw-WitXerxes! Een zeer attractief voetbalgebeuren! Record voor Liverpool Door een zege op Chelsea werd Liverpool de vorige week kampioen van Enge land. Het behaalde de titel daarmee voor de zevende keer, waarmee het record van Arsenal werd geëvenaard. De Schotse manager Bill Shankley heeft in de vijf jaar, waarin hij de zaken van Liverpool behartigt, wel enorme successen geboekt. In 1963 promoveerde de club naar de eerste divisie, het volgende jaar al werd het kampioenschap van de hoogste klasse behaald. Het vorige jaar, 1965, won Liver pool de Engelse Cup en nu werd dus opnieuw het kampioenschap behaald. Boven dien speelde Liverpool de afgelopen donderdag in de finale van de Europa Cup voor bekerwinnaars. Het kan gewoon niet op in Liverpool, waar bovendien nog Everton gevestigd is, de club die in de finale van de strijd om de Engelse beker speelt tegen Sheffield Wednesday, en waar men bovendien goede zaken doet met de muziek van een stel jongens, dat zich een internationale reputatie verwierf onder de naam „The Beatles" Bobby Charlton en John Greig Sportjournalisten kozen in Engeland Bobby Charlton van Manchester United tot voetballer van het jaar. Dezelfde eer viel voor Schotland te beurt aan John Greig, de aanvoerder van Glasgow Rangers en van het Schotse elftal. Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 9496—98100, Telefoon 722322 (bij de Ferd. Bolstraat Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56 - Sarphatipark 48 - Haarlemmerdijk 137 - Kalverstraat 9 Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6