W. J. Jonckers luxe schoenen Ajax niet in de Intertoto-competitie In verband met het feit, dat Ajax nog buitenlandse verplichtingen heeft (onder andere een wedstrijd tegen het Spaanse nationale elftal!), is besloten niet deel te nemen aan de Intertoto-competitie. De inschrijving sluit op 2 mei, zodat de KNVB dan waarschijnlijk de nummers twee, drie, vier en vijf van de eindstand op de rang lijst der eredivisie op dat moment zal inschrijven. Ajax-jeugd won in Bielefeld Dat Ajax niet alleen aan de top goed draait bewijzen wekelijks de uitslagen. Vorige week hebben de Ajax-junioren bijvoorbeeld een goed bezet jeugdtoernooi in Bielefeld (Duitsland) gewonnen. Het Nederlandse spel van de jongeren maakte daar toch een goede beurt, want ook de jeugdploeg van Enschede drong tot de eindstrijd door. Daarin verloor zij met 21 van Ajax. In het 'stenen tijdperk' We kunnen het ons levendig voorstellen, dat „Lot" Lutjens op de vraag van een radio-mijnheer of er bij die eerste interlandwedstrijd in 1905 tussen België en Nederland al een elftalcommissie was, niet precies meer wist uit wie die commissie destijds bestond. Hij herinnerde zich alleen maar de naam Blote, dat was toen de eerste secretaris. De man die het apparaat „elftal-commissie" toen opbouwde, was echter de heer C. A. W. Hirschman. Beide genoemde heren waren bekende figuren in Amsterdam. Zo was Blote de dikste keeper (speelde bij Volharding) die ooit in een Nederlands nationaal doel heeft gestaan en ook Gijs Jannink (PW), Chris Engelberts (Vitesse) en Jan van den Berg (Haarlem), die ook nog directeur van het Olympisch Stadion is geweest, waren provinciale representanten in deze commissie. Het Jubileum-Pinkstertoernooi van Blauw-Wit Van 27 tot en met 30 mei organiseert Blauw-Wit haar jaarlijkse Pinkstertoernooi waaraan wordt deelgenomen door de jeugdploegen van Arsenal, Leicester City, Not tingham Forest, Sheffield United, Düsseldorf, Duisburg, Zürich en het Amster dams Jeugdelftal. Verder doen van Nederlandse zijde nog mede Ajax, DWS, Feijenoord, PSV, De Volewijckers en uiteraard Blauw-Wit. Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 949698100, Telefoon 722322 (bij de Ferd. Bolstraat) Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 137 Kalverstraat 9 Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6