W. J. Jonckers luxe schoenen Een veelzeggend accoord De secretaris-generaal van de Braziliaanse Voetbal Bond, Di Giorgio, heeft het in Milaan voor elkaar gekregen, dat de twee spelers van het Zuidamari- kaanse koffieland, Juir en Amarildo, die in AC Milan spelen, kunnen worden opgesteld in de selectie-groep voor het wereldkampioenschap. Gustav Sebes 60 jaar Gustav Sebes, de grote Hongaarse voetballeider van weleer maakte de glorietijd van Puskas, Kocsis en Hidegkutti mee is onlangs 60 jaar ge worden. De laatste jaren trainde hij jongeren, maar Sebes vindt het nu wel letjes en gaat na een welbesteed' sportleven op zijn lauweren rusten. Mexico houdt van opschieten Reeds op 24 april aanstaande zal te Mexico-City het splinternieuwe Azteken stadion feestelijk en officieel worden geopend. Dit stadion, dat plaats biedt aan rond 100.000 toeschouwers wordt in 1968 het centrum van de Olym pische Spelen en twee jaar later zal het wereldkampioenschap voetbal daar eveneens worden gehouden. Gerekend naar de tijd vóór deze imposante sporttournooien, kunnen we gevoeglijk verklaren, dat Mexico wel van op schieten houdt Pech voor Cliff Voor Cliff Jones, de Wales-international van Tottenham Hotspur schijnt dit jaar de zon minder mooi. Hij bezat namelijk een voetbalknietje in het rech terbeen en moest een operatie ondergaan. Voor dit seizoen is Cliff zeker volledig uitgeschakeld en het moet allemaal nog of hij gelijk met de start van de volgende competitie mee kan. Voetballers in het kaartsysteem In Joegoslavië heeft men zich genoodzaakt gezien alle in het land aanwezige en bedrijvig zijnde voetballers op een kaartsysteem te registreren. Dit om op de hoogte te blijven van de gang van zaken, betreffende de grote „trek" naar het buitenland. Reeds een 250 voetballers zouden zich in deze zin hebben uitgelaten. Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 949698100, Telefoon 722322 (bij de Ferd. Bolstraat) Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255 257 Linnaeusstraat 56 - Sarphatipark 48 - Haarlemmerdijk 137 - Kalverstraat 9 Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 6