GO-AHEAD - AJAX £>-e e<mxpeiitiew.edWiijd u-cut dit iueiyowi in Qat&vbeA Go-Ahead wel veilig voor de ere-divisie. Hei- wil ons toeschi jnen, dat Go-Ahead zich thans geen zorgen meer behoeft te maken over het behoud van het ere-divi- sieschap. Dat is welbeschouwd door de onzen keurig afgewerkt. Na ]9 compe titiewedstrijden - een knappe prestatie. Voorlopig zullen Elinkwijk, D.O.S., Hera cles, M.V.V. en Telstar alsmede Fortuna '54 extra op hun tellen moeten gaan pas sen. Het spook der degradatie bedreigt hen. Onze favorieten - gesterkt door een' heer lijk safe gevoel - gaan absoluut rustiger en ook beter spelen. Niemand doet ons dienaangaande onze mening wijzigen. Wij verwelkomen Ajax. zoen de match in ons Stadion met 1-0. Bovendien - Ajax klopte onze boys dit seizoen in Amsterdam met 4-0, zodat Go- Ahead straks absoluut poogt revanche te nemen. Ajax 2, lijstaanvoerder in de re- serve-ere-divisie, werd zondag jl. door het elftal van Rinus Hondelink vlot naar een 1-0 nederlaag gespeeld. Dat geschied de ook in ons Stadion. Heus - Ajax in en buiten de arena - is niet gerust over de afloop van de wedstrijd van vandaag. Verloting goedgekeurd door Burgemeester en Wethouders van Deventer d. d. 28 januari 1966 Afd A. Z 49576. Aantal loten: 5000 Hoofdprijs: Kinderrijwiel, aangeboden door de Fa.de Haas, Lange Bisschopstraat Deventer Extra prijs: 1 levensmiddelenpakket ter waarde van f 15, -- aangeboden door de Spar. Trekking tijdens de pauze. Prijzen blijven 14 dagen ter beschikking. Netto opbrengst is be- stemd voor de jeugdafdeling. Oefenmeester coach Frans Fahrdonc sleutelde. Hij wenst terecht meer stootkracht in de aanval. De achterhoede-spelers van Ajax hebben ook gewone moeders gehad. Deze linie is beslist niet onpasseerbaar. Fahr donc's artillerie mist de nodige rust. De bedienaars van het geschut zijn bij hun acties nog te onevenwichtig. Naar te ho pen is, hebben zij van de krachtige voor bereiding van de afgelopen week veel ge leerd. Het doel van Bals - een spectacu laire keeper - zal aanhoudend onder vuur moeten worden genomen. Naar onze stel lige overtuiging zit-daf-er-hedenmiddag- wel-in. Wie wint er? Wij bedoelen de wedstrijden Sparfa-Feije- Ajax heten wij in ons Stadion hartelijk welkom. Dat belooft een fel en sportief gevecht te worden. De Amsterdammers heb ben thans buiten kijf de beschikking over het beste clubt.eam uit het betaald voet bal in ons land. De rood-witten stevenen rechtstreeks op het kampioenschap af. De Ajaxieden spelen het 4-2-4-systeem per fect. Alle lin ies zijn uitstekend bezet. Aanvoerder Frits Soetekouw is in de cen- traal-verdediging de grote man. Ko Prins is als rechtse middenveldspeler de domi nerende figuur" in de 2 en de voorhoede: Sjaak Swart, Johan Cruijff, Klaas Nuninga en Piet Keizer, bestaat stuk voor stuk uit rasvoetballers. Vooral de benjamin Johan Cruijff (18 jaar) is een meer dan normaal begaafde speler. Zondag jl. in de match tegen Telstar liet Johan nog 3 keurige treffers aantekenen. Het is een genot deze jongeman te zien voetballen. Toch geloven wij, dat de Ajax-spelers de wedstrijd in Deventer met angstige spanning tegemoet treden. Go-Ahead heet thuis extra sterk te zijn. Ook Feijenoord kan dit getuigen. De Amsterdammers verloren het vorige sei-

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 3