AJAX FC ZAANSTREEK A. Janus woninginrichting OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELS Motorkade 4 5, Telefoon 61091—68978, Amsterdam-N. Privé 02959-19582. Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. tegen j Iet nieuwe jaar wordt door de KNVB ingezet met een beurt voor de Beker- competitie. De competitie-leider heeft gedacht dat de viering van Nieuwjaar voor de semi-profs een extra-inspanning op ander gebied geëist zal hebben, zodat het wel zin heeft hen wat lichtere kost voor te zetten. In ieder geval blijkt hieruit dat, ondanks dat de eerste helft van de competitie nog niet is afgewerkt, de Beker-competitie voortgezet wordt. Dat betekent dus ook, dat er nog zeventien a achttien wedstrijden voor de ere-divisie gespeeld moeten wor den. Voor de ploegen, die de ronde van vandaag overleven, komen er voor de Beker competitie dan nog enige zondagen bij. Alles bij elkaar wordt het dus zeker juni vooraleer het voetbalseizoen beëindigd is. Temeer, daar er ook nog zondagen af moeten voor interland-wedstrijden, die ongetwijfeld voorrang verdienen. Men zal dan ook wel enkele wedstrijden op woensdagen of donderdagen moeten vaststellen of eventueel op zaterdagen. Wat Ajax betreft, geldt de wedstrijd tegen De Zaanstreek als een generale repe titie voor de „big match" tegen Feijenoord. Op het moment, waarop we deze regels schrijven is omtrent de samenstelling van het Ajax-elftal nog geen beslissing ge nomen. Het gebeurde met Pronk in de wedstrijd tegen FC Twente leidt misschien aanstaande zondag tegen Feijenoord al tot een gedwongen wijziging. Men heeft bij Ajax echter goede reserves en misschien is (als het nodig mocht zijn) een terug trekken van één der zes(!) voorwaartsen te proberen. Het lijkt ons nu door Kohn's sportieve houding na afloop van de wedstrijd omtrent de oorzaak van Pronk's spontane reactie wenselijk dat de juiste toedracht nauwkeurig wordt on derzocht. Mogelijk kan een beslissing dan eerst later volgen. Wat de wedstrijd van heden aangaat zal Ajax geen risico's mogen nemen. We heten de Zaankanters dus welkom en vertrouwen op een prettige en nuttige wed strijd van beide clubs. J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89 93, Telefoon 721230 727466, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192 198, Telefoon 82679, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1966 | | pagina 3