DEXTRO-ENERGEN Loe Lap Blijf fit achter het stuur met een prismakijker van Gemoedelijke dikzak Ernesto Bertrandi weegt ruim 200 pond en is daarmee de dikste scheidsrechter in het Italiaanse topvoetbal. Hij is ook een van de beste scheidsrechters, want in vijf jaar is er bij hem geen sprake geweest van ernstige ongeregeldheden. „Mijn re cept is eenvoudig", vertelde de gemoedelijke Ernesto. „Als er ergens in het veld iets mis dreigt te gaan tussen twee heethoofden dan ga ik er heen en maak een grapje. Dan zeg ik ook altijd, dat het hier en gunter toch maar een spel is en in de meeste gevallen is daarmede de vrede hersteld." Voetbal-safari in Engeland Voetbal-enthousiasten in het Engelse Graafschap Devon hebben op Tweede Kerstdag de kans deel te nemen aan een „Voetbal-safari", die hen, voor de somma van elf gulden 270 minuten voetbal biedt. Een reisbureau heeft namelijk een bustocht georganiseerd, die de inzittenden eerst van Exeter (vertrek 9 uur) naar Torquay brengt, waar om half 10 de voetbalwedstrijd Torquay United-Aldershot begint, een competitiewedstrijd voor de vierde divisie. Onmiddelijk na afloop ver trekt de bus naar Exeter voor de competiewedstrijd Exeter CitySwansea Town (derde divisie) en daarna blijft men divisie-gewijs stijgen, want na afloop vertrekt de bus naar Plymouth vor de wedstrijd in de tweede divisie tussen Plymouth Argyle en Derby County. Bert Theunissen loopt uit Bert Theunissen scoorde vorige zondag in de Zwitserse competitie niet minder dan vier doelpunten voor zijn club Young Boys in de wedstrijd tegen Young Fellows, die met 81 gewonnen werd. Daardoor is hij aan de kop van de topscorerslijst uitgelopen. Hij staat nu met 16 punten alleen aan de kop. Achter hem volgen Blattler van Grasshoppers met 14 en, op de gedeelde derde plaats Kerkhoffs en Hosp, beiden van Lausanne Sports, met 11 doelpunten. Kerkhoffs scoorde in de wed strijd van Lausanne tegen de Grasshoppers slechts één maal, evenals Hosp. met Zie de doelpunten beter Amsterdam Reguliersbreestraat 11-13, Telefoon 22 39 00 Haarlem Kleine Houtstraat 7, Telefoon 1 71 70 PURE DRUIVESUIKER 0 et. 2 soorten DEXTRO-ENERGEN: puur en met cacao

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 2