w, American Hotel E. H. Bouman Zn. li u uw iuwe!ier-hor!°9er HORLOGE'S Grootste keuze uit vele bekende Zwitserse merken Blauw-Wit's Internationaal Pinksteren-junioren-toernooi Op de beide Pinksterdagen en de zaterdag daaraanvoorafgaande, dus 5, 6 en 7 juni a.s. organiseert Blauw-Wit voor de 29ste maal haar welbekend internationaal junioren-toernooi. In verband met de restauratie van de bijvelden van het Olympisch Stadion maken wij de lezers erop attent, dat dit toernooi wordt gehouden op gemeentelijk Sport park aan de Jan van Galenstraat (D.W.S.-V.V.A.-terrein). Het toernooi begint zaterdag 5 juni a.s. om 11.00 uur. Nederland en het wereldkampioenschap Na de resultaten van Nederland tegen Noord-Ierland in de voorronde van de strijd om het wereldkampioenschap hebben we al stemmen gehoord, die beweerden dat Nederland nu wel uitgespeeld was. Met een nederlaag en een gelijk spel verloor Nederland immers drie punten aan zijn voornaamste tegenstander. Toch geloven we, dat het zo erg nog niet is als wel wordt voorgesteld. Zeker, er is geen ruimte meer voor misstappen, zeker niet nu Zwitserland de lastige uitwedstrijd in Tirana met 20 heeft gewonnen. Bedden en Meubelen De zaak is, kort en goed, zo, dat Nederland op het ogenblik drie verliespunten heeft, dat is evenveel als Noord-Ierland. Zwitserland heeft twee verliespunten en staat er dus nog het beste voor. Zoals men weet hebben Zwitsers en Ieren tegen elkaar elk eenmaal gewonnen. Als we even aannemen dat Zwitserland en Ierland allebei hun twee wedstrijden tegen Albanië winnen, dan kan Nederland met Ierland gelijk komen door de beide wedstrijden in het najaar tegen Zwitserland te winnen. We weten wel, dat dit geen eenvoudige opgave is, maar tweemaal van Albanië winnen is evenmin gemak kelijk. We moeten dus nog maar even afwachten en niet wanhopen, zolang er nog kans is. De stand in groep 5 van het wereldkampioenschap luidt: Nederland 4 2 11 5-2 5 Noord-Ierland 4 2 11 43 5 Zwitserland 3 2 0 1 42 4 Albanië 3 0 0 3 06 0 Gesoigneerde keuken American bar - Terras Zalen voor diners, Amsterdam Leidseplein 28-30 vergaderingen Telefoon 24 53 22 - Telex 11379 en congressen - Film-cabine Albert Cuypstr. 110-112-114 Amsterdam Uw adres voor solide Telefoon 727846 Gevestigd sedert 1895 Grootste sortering eethoeken I:; H Amsterdam REGULltRSBREESTRAAT 4-6 b/d Munt FERD. BOLSTRAAT 51 plein Specialiteit moderne verlovingsringen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 5