Loe Lap DEXTRO-ENERGEN met een prismakijker van Sportpers onder de loupe Een medewerker van Het Parool heeft zich verdiept in de voetbalreportages en geeft o.a. volgende impressies: „Coen Verhoeff was bij D.W.S.—Go Ahead en wat dacht u? Juist: „Deze nieuwe lente begon ook bij D.W.S. met een nieuw voetbalgeluid", zoals in de afgelopen maanden Koning Winter vaak het beste van het spel had en de bordjes werden verhangen en er na rust uit een ander vaatje werd getapt en menige club door het oog van de naald was gekropen. Het is niet verwon derlijk dat D.W.S. maar tot een gelijk spel kwam tegen Go Ahead, de Amster dammers hadden nauwelijks tijd om te voetballen daar ze, naar Verhoeff ons drie a vier keer mededeelde, „wanhopig naar hun vorm liepen te zoeken." Maar ook de televisie en radioreporters krijgen een beurt: „Het zijn allemaal nutteloze kreten, de verslaggevers bedrinken zich aan eigen woorden en verzuimen daardoor helder en to the point hun commentaar te geven bij beelden die we tóch wel zien. Overigens zorgen ze er ook zonder uitzondering voor dat de doelpunten die op het scherm zullen komen reeds bij voorbaat aangekondigd worden, zodat het laatste restje spanning (vier uur nadat de wedstrijden zijn afgelopen) ons ontnomen wordt." Mackay weer in het nieuws Dave Mackay, de kanthalf van Tottenham Hotspur en van Het Schotse elftal was weer eens in het nieuws, zij het niet door zijn voetbalcapaciteiten. Mackay, dié door twee achtereenvolgende beenbreuken als voetballer gedurende geruime'tijd buiten de strijd was, sloeg namelijk dezer dagen op een golflink in Londen een bal zo hard over de omheining, dat een buiten lopend meisje, dat de bal tegen het hoofd kreeg, in een ziekenhuis gekramd en verbonden moest worden. Avondstudie na zware dagtaak? Blijf helder met Zie de doelpunten beter Amsterdam Haarlem Reguliersbreestraat 11-13, Telefoon 223900 Kleine Houtstraat 7, Telefoon 17170 PURE DRUIVESUIKER 50 ct. 2 soorten DEXTRO-ENERGEN: puur en met cacao

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 2