m AJAX D.O.S. JcMUS woninginrichting OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELSn... Motorkade 4-5, Telefoon 61091-689 78, Amsterdam-N. Privé 02959-1 9582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. tegen JJet is niet leuk voor de spelers als zij een wedstrijd moeten spelen tegen een ploeg die in degradatiegevaar verkeert. Dat is vandaag het geval met D.O.S, dat nog maar drie punten voorsprong heeft op Go Ahead, de club die op de voorlaatste plaats staat. En diezelfde Deventenaren, die volgens de ranglijst ernstige degradatie- candidaten zijn, speelde j.l. zondag in het Olympisch Stadion gelijk tegen de kam pioen van het vorige seizoen, die althans op papier nu opnieuw nog kampiocnscandidaat is. Er is geen touw aan vast te knopen! Elke uitslag is thans blijk baar mogelijk. Wat Ajax betreft neemt zij thans de achtste plaats in en ogenschijnlijk is er geen vuiltje meer aan de lucht. Maar het is bepaald geen misplaatst pessi misme als we verklaren dat Ajax nog geenszins buiten gevaar is. Elke wedstrijd die thans nog gespeeld moet worden houdt het risico in van een nederlaag. Het moet maar even tegenzitten en Ajax wordt alsnog de dupe. Dat zou zeker het geval zijn wanneer Ajax op een totaal van 23 punten zou blijven staan. Ogen schijnlijk staat Ajax met 6 punten voorsprong op Go Ahead en zeven op Sittardia veilig. Maar daar moeten stellig nog een paar punten bijkomen! Zou dat heden middag gelukken? Laat men zich niet verblinden laten door die nederlaag van D.O.S. van j.l. zondag tegen A.D.O. D.O.S. bracht het niet westphaal tot scoren j.l. zondag, maar Ajax evenmin. Stuk voor stuk zijn het uitstekende spelers die Ajax in het veld brengt en vooral de voorhoede van Ajax bestaat uit individueel goede krachten. Maar zij weten elkaar niet zó te vinden dat er, zoals in het begin van het seizoen, gescoord wordt. Eéns moet het toch lukken. We hopen vandaag! J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 72 12 30-72 74 66, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 8 26 79, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 3