Loe Lap V DEXTRO-ENERCEN met een prismakijker van Arme schutters Zwitserland tegen de immigranten" Holdorf geslaagd Vier centimeter tekort É|pllSfc Avondstudie na zware dagtaak feBfe* Blijf helder met Zie de doelpunten heter Amsterdam Haarlem Reguliersbreestraat 11-13, Telefoon 223900 Kleine Houtstraat 7, Telefoon 17170 De schutters-armoede in Italië wordt niet duidelijker onderstreept dan door de kille cijfers van de topscorerslijst. Deze lijst wordt in Italië's hoogste voetbalklasse aangevoerd door vier spelers, die in 22 wedstrijden elk 10 doelpunten scoor den Het zijn Facchin (Catania), Orlando (Fiorentina), Menicchelli (Juventus) en Amarildo (A.C. Milan). In het voorbereidingsprogramma van het Zwitserse elftal is een oefenwedstrijd opgenomen tegen een elftal, samen te stellen uit buitenlanders, die in de Zwitserse competitie spelen. Ongetwijfeld zal Pierre Kerkhoffs deel uitmaken van het team der voetbal-immigranten en misschien ook Bert Theunissen. Willy Holdorf, de bekende Duitse tienkamper, heeft op de Sporthochschule te Keulen een examen afgelegd in het vak voetbal. Hij slaagde met lof. De Hongaar Lorant, eens deel uitmakend van het Hongaarse wunderteam, zakte op het onder deel voordracht, ongetwijfeld een gevolg van zijn taalmoeilijkheden. Hij krijgt op dit punt in mei een her-examen. De Hongaar is reeds een contract met l.F.C. Kaiserslautern in het vooruitzicht gesteld. Goodison Park, het terrein van Everton in Liverpool, is vier centimeter te kort. Niemand heeft daar ooit veel pijn aan gehad, maar nu het terrein is aangewezen voor de eindronde van het wereldkampioenscshap in 1966 heeft de F.A. opdracht gegeven, het veld pasklaar te maken. J PURE DRUIVESUIKER 50 ct. 2 soorten DEXTRO-ENERGENpuur en met cacao

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 2