Wm J.Jonckers HET PAR COL luxe schoenen Braziliaanse belangstelling Anderhalf jaar voor de aanvang van de eindronde om het wereldkampioenschap 1966 in Engeland hebben de Britse organisatoren reeds 30.000 bestellingen voor kaarten uit het buitenland ontvangen. De grootste belangstelling komt niet uit een land, dat dicht aan Engeland grenst, maar uit het verre Brazilië. Niet minder dan 550 Brazilianen hebben de wens te kennen gegeven hun nationale voetbalteam, dat reeds tweemaal in successie de wereldtitel veroverde, in Engeland te komen aanmoedigen! Ook in Israël (2000), Canada (1500) en Japan (375) is flinke be langstelling. Zijn eer te na By een onbelangrijke amateurwedstrijd in Bonn werd een zekere Frederico Curcio Erba, Italiaan van geboorte, door de scheidsrechter uit het veld gezonden. Zijn clubmakker Wolfgang Menke wilde hem tegenover de scheidsrechter te hulp komen met de opmerking: „Mijnheer, deze man is een Italiaan, hij kan uw Duits niet verstaan." Dat was de eer van Frederico echter te na. Hij draaide zich om naar de scheidsrechter en zei: „Idioot, ik spreek vloeiend Duits." Zó spontaan klonk dat uit de mond van de Italiaan dat de scheidsrechter zijn lachen niet kon onderdrukken en de straf introk. Scheidsrechterscursus De K.N.V.B. Afdeling Amsterdam vangt op donderdag 25 februari aan met een nieuwe cursus voor scheidsrechters, welke bestaat uit een serie van 6 lesavonden (op achtereenvolgende donderdagen). Degenen, die interesse hebben voor het volgen van deze cursus, kunnen zich telefonisch of schriftelijk melden bij het bureau van de K.N.V.B. Afdeling Amster dam, Emmalaan 10, Amsterdam-Zuid, telefoonnummer 739373. Gegadigden moeten de leeftijd van 18 jaar hebben bereikt en niet ouder zijn dan 35 jaar. Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking natuurlijk naar Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linneausstraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 137 Kalverstraat 9 de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 12 23 22 (bij de Ferd. Bolstraat) Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 6