m AJAX N.A.C. A.. Janus woninginrichting H" wordt nu langzamerhand menens. Natuurlijk hebben de punten, waar nu om gestreden wordt, dezelfde waarde als die waar het in 1964 om ging. Maar toen werd een verlies gauw weer goed gemaakt, nu ikrijgt men nog maar tien beurten om zijn plaats in de eindstand te bepalen, nog maar tien beurten voor de kam pioensaspiranten, nog maar tien kansen voor de staartgroep om het vege lijf in veiligheid te brengen. Op dit moment lijkt het er op dat Ajax zo langzamerhand buiten gevaar is, doch N.A.C., ondanks de mooie zege van j.l. zondag op Telstar, er veel slechter voorstaat. Maar wat betekent een verschil van 5 punten. Denk eens aan als Ajax vandaag verliest! Dan is het verschil nog maar drie punten. Vooral nu de staartclubs zich allen zo geducht geweerd hebben zijn er voor allen nog mogelijkheden om degradatie in laatste instantie af te wenden. Er kunnen nog vele verrassende uitslagen komen, de in het nauw gedreven katten gaan nog rare sprongen doen! tegen OUD PAPIERHANDEL M. A. WESSELSnv. Motorkade 4-5, Telefoon 61091-68978, Amsterdam-N. Privé 02959-1 9582 Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, ingericht voor het vernietigen van Uw oude archieven. Ajax heeft j.l. zondag op het Kasteel van Sparta een goede partij voetbal ge speeld waarbij we het zéér belangrijk vinden dat de verdediging een goed verband toonde. De ploeg die het met Rinus Michels (de Reynoldsschool!) goed heeft ge troffen moest noodzakelijk tot meer rust komen. Men schijnt thans de sterkste formatie gevonden te hebben en de nieuwelingen vóór Hoogermans veste hebben zich goed aangepast, zodat de achterhoede, die geruime tijd „gelijk een zeef" was, thans het zelfvertrouwen herkregen heeft. Het zat tegen Sparta bepaald tegen en een kleine zege hadden de Ajacieden best verdiend. Maar dat is juist het beroerde. Met goed voetbal alleen komt men niet altijd tot winst. Schoten tegen lat en palen tellen nu eenmaal niet en rakelings langs of over evenmin. N.A.C. heeft j.l. zondag een verdiende zege op Telstar behaald. De 0 tegen is mooi, de 2 voor nog mooier. Men kan er van op aan dat N.A.C. vandaag tegen de oude rivaal in de Meer met alle felheid van zich afbijten zal. We hopen op een mooie en boeiende partij, een wedstrijd die het publiek „waar voor zijn geld" biedt en waar wij als Amsterdammers na afloop tevreden mee zijn. J. HOVEN Ferd. Bolstraat 89-93, Telefoon 72 12 30 - 72 74 66, Amsterdam-Z. Kinkerstraat 192-198, Telefoon 8 26 79, Amsterdam-W.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 3