W» J. Jonckers HET PAROL luxe schoene n Ook de scheidsrechters Nyman gaat op reis Opgepast! Voor al Uw meubelen, gordijnen en vloerbedekking n.v. Linneausstraat 56 - Sarphatipark 48 Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Haarlemmerdijk 137 - Kalverstraat 9 Peter Rhodes, de scheidsrechter die destijds Denis Law van het veld zond, waarna deze voor 28 dagen geschorst werd (sedert maandag j.l. mocht hij pas weer spelen) heeft op zijn beurt een vermaning van de FA gekregen. Hij had in interviews zijn visie op de zaak gegeven en de FA meent, dat wanneer een speler geen recht van spreken heeft, men dit een scheidsrechter ook niet kan toestaan. Lennart Nyman de coach van het Zweedse elftal, zal in het voorjaar een reis maken naar Schotland, Italië en Zwitserland om aldaar te pogen zijn voetballers vrij te krijgen voor de interland tegen Duitsland op 26 september, tellend voor het wereldkampioenschap. Het betreft de spelers Hamrin, Jonsson, Andersson, Persson en xjiid. We lazen na het knappe gelijke spel in de jubileumwedstrijd tegen Engeland bijzonder optimistische klanken over onze kansen tegen Zwitserland en Noord- lerland. We hebben genoten van het enthousiaste en defensief in verschillende fasen knappe spel van onze verdediging. Ook van ettelijke verdienstelijke acties van de Nederlandse aanval. Maar het lijkt ons toch fout op grond van die ene wedstrijd waarin de sterke tegenstander bedwongen werd, al te lichtvaardig aan te nemen dat onze kansen om als eerste te eindigen zo goed staan. Tegen Noord-Ierland zowel ais tegen Zwitserland worden het wedstrijden van geheel ander karakter als die 8?n ingeland is geweest. Dat worden meer felle, harde kampen waarin geen ander doel bij de tegenstander voor ogen staat als winnen. Men spaart de eigen spelers evenmin als de tegenstanders. De bondscoach zal met die omstandigheden zeker rekening houden bij de keuze van het elftal. Verder heeft hij te kennen ge geven dat hij minstens een oefen- of proefwedstrijd noodzakelijk acht. Het zal zeker aanbeveling verdienen hiertoe te besluiten. j jj natuurlijk naar de grootste woninginrichting van Amsterdam-Zuid Albert Cuypstraat 94-96-98-100, Telefoon 72 23 22 (bij de Ferd. Bolstraat) Steeds voorradig en keuze uit 60 verschillende soorten bankstellen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1965 | | pagina 6